Koło, nadal.

Niestety wybudowano tam 3 maszkarony przy Czorsztyńskiej. Podobno pozwolenie na budowę wydano ostatniego dnia urzędowania jednego z poprzednich architektów miasta. Wpasowano w perełkę 3 gnioty, stawiając je w dodatku kilkanaście metrów od czołowej ściany budynków. Ktoś chyba wziął za to niezłą kasę… Dziwnym trafem nikt się tym nie zainteresował.
~Tomek

    Ocalona perła modernizmu. Osiedle Koło wczoraj i dziś

wola-czerwiec-2011-low

……………….
a dlaczego nadal – to wiadomo — i od dawna. (ale są też i inne powody, dziś. jak zwykle Drobne i mało znaczące. jak Wiele.)

kolo-czerwiec-2011-low-002

6 myśli na temat “Koło, nadal.

  1. Co ciekawe – firma Byś, która ma w stolicy prywatną nowoczesną sortownię odpadów, a jej działania dla ekologii są doceniane w kraju (m.in. nominacja do tegorocznej nagrody prezydenta Bronisława Komorowskiego), nie dostanie za swoją instalację… żadnego punktu w przetargu.

    – Tym sposobem MPO, które miele śmieci i prymitywnie składuje je pod plandekami, co się nazywa stabilizowaniem, może zaproponować wysoką cenę i wygra dodatkowymi punktami, a my nawet z ceną na granicy dumpingu i efektywnym odzyskiem surowców przegrywamy – mówi Monika Byśkiniewcz, współwłaścicielka firmy Byś.

Możliwość komentowania jest wyłączona.