od miesiąca PL-Media zajmują się albo Sobą („kto zostanie Najnowszym Redaktorem «MNIEMAM IŻ SĄDZĘ»?)
– albo rolą Partii und Stronnictwa Sojuszniczego, które (odliczając cca 50% niewyborców) popiera mniej niż 10% (= z tych 50 po zostałych).
znaczy: ile („ile”) ma dostać: 50% Gospodarki czy więcej
tak: zaczynam marzyć o byciu bartszem głowaczkim, co z Piórem, postawionym na sztorc…

Ponad 24 proc. mieszkańców UE w 2011 roku groziła bieda i wykluczenie społeczne; w Polsce było jeszcze gorzej, bo zagrożonych było 27 proc. społeczeństwa, czyli ponad 10 mln…

(Z tym, że Emerytów to mniej dotyczy na szczęście.)………………………..
ps.
a co — Zkulturo?

– Spółka Forum Kultury posiada 5,5 mln zł kapitału. Milion złotych został przeznaczony na funkcjonowanie Sceny Letniej, reszta na budowę Infoboxu. Potrzebne było dofinansowanie. Zapewniam, że pieniądze nie zostaną przeznaczone bezpośrednio na budowę, jak nieprecyzyjnie stwierdzono w projekcie uchwały – wyjaśnia Bogusław Stasiak, wiceprezydent Gdyni.

a to się uspokoiłem…
Szczęść Biurze.

6 odpowiedzi na “Miedianizm wzmacnia organizm.”

 1. a w części Artystycznej:

  – PKP czy inwestor raz na zawsze muszą sobie uświadomić, że to jest i będzie potężny węzeł przesiadkowy – uważa Jan Jakiel.

  W piątek architekci bronili swojej koncepcji przekonując, że dziś dworce nie są osobnymi bytami, a jako element „płynnej tkanki miejskiej” nie muszą być duże. [1]

  PRZYPISY:
  [1] – (por.) st. lem „tragedia pralnicza”:

  (…) ponieważ może ona pomieścić w sobie nie więcej niż tuzin chusteczek do nosa lub jedną powłoczkę, gdyż całą resztę jej wnętrza wypełnia maszyneria z praniem nic nie mająca wspólnego, raczej wprost przeciwnie. Te wezwania nie odniosły najmniejszego rezultatu.

Możliwość komentowania została wyłączona.