(…) czy ma Pan coś wspólnego z tą katastrofą, że godzi się Pan, aby za Nasze nie Pańskie pieniądze, kupić milczenie rodzin ofiar?
Pytamy Pana, Panie Jarosławie Kaczyński – czy nie jest Panu, Pańskiej Rodzinie i rodzinom ofiar wywodzących się z Pana Partii – czy nie jest Wam, tak zwyczajnie po ludzku, wstyd zachowywać się jak hieny cmentarne i wykorzystywać śmierć Waszych bliskich do bogacenia się drogą okradania Narodu i wyłudzania nienależnych odszkodowań?
O to samo pytamy Panów Panowie

starczy.
(a nadesłała Pani Joe, która się przejmuje. jakby to co po Magało.)……………………………
ps.

Nie wiem dokładnie co prezydent będzie robił w Davos, szczerze powiedziawszy to nudna impreza. Nie zajmuję się tym wyjazdem, odpuściłem sobie to w tym roku – powiedział Money.pl Sławomir Nowak, minister z Kancelarii Prezydenta

tu Trup a tu Przekąska.
(d. Panowie w stolicy bawili…)
……………………………
ps 2.

Eora: (…) wszystko było, wszystko będzie ;) coz no rozwalaja mnie akcje na fb w stylu „dzien bez smolenska”, itp. jednak nie wydaje mi sie, zeby klikali na nie tylko ludzie mlodzi :P trudno tez, zeby ludziom zabronic klikac/uczeszczac (znow ta wolnosc sie klania) ;) osobiscie traktuje te akcje (i ogolnie roznego rodzaju zachowania w internecie) nie jako wyznacznik nowej fali w swiecie, czy nowej generacji X/Y/NEXT, ale po prostu jako pewnego rodzaju hmhmh.. wysyp lameriady do sieci (tez nie potrafie uciec od generalizacji hah). ludzie podlaczaja sie, loguja i trafiaja do wirtualnego swiata, w ktorym cokolwiek napisza, zostanie zapisane i nawet potencjalnie przeczytane hoho…

(ibidem.)

19 odpowiedzi na “no dobra: dzień ze smoleńskiem (nudy.)”

 1. Społeczeństwo jest jak te zardzewiałe gwoździe ze zdjęcia. Wbite pośrodku podziałów na białe i czerwone. A żeby się nie oderwały pozaginane w swoją stronę. Droga do Zielonej Góry na miejscu pasażera więc też Nuda.

 2. Malgorzata Machowska
  (na f-bóku)

  sądząc po wpisach kraj jest w stanie ciężkiej psychozy. Sytuacja jest rozwojowa
  na szczęście czasem wychodzę do warzywniaka i wiem co myśli ulica.

  1. (i tamże)
   Krzysztof Promny
   tak ale ulica bardzo czesto ma rowniez w powazaniu urne wyborcza :)
   Janusz John Sztyber
   Ulica ma rację, że w dupie ma urnę wyborczą. W obecnie panującym systemie głosowanie byłoby czystą głupotą. Nie głosowanie jest oznaką patriotyzmu. Polska została porwana przez bandę skurwysynów, którzy niewiele różnią się od swoich poprzedników z którymi tak zaciekle walczyli…

 3. No ja też mam dość – wczoraj poseł Szarama (PiS) otwiera posiedzenie i mówi: „otwieram posiedzenie komisji do sprawy ZAMACHU smoleńskiego” – no aż mnie w żołądku zabolało.

  A w mediach tylko o tym – a tu w Egipcie krwawe zamieszki przeciwko Mubarakowi, no musiał ja po forum militarnym ludzi pytać co się tam dzieje, i oglądać CNN – a w angielskim ja specjalnie nie kumaty = wiadomo. Co robić?

 4. Co robić? polak-egipcjan 2 bratanki…
  (ale poczekajmy z tym do Wiosny, bo w taką pogodę to się ciężko robi Rewolucje i Powstania; vide: Listopadowe, Styczniowe.)
  albo: woda mineralna, kocyk…
  (też pomaga pono.)

  Polacy na wakacjach to skąpcy. Odmierzają metry do morza i plaży
  ()
  specjalizuje się w wycieczkach do Egiptu. Dlaczego wybraliście akurat ten kierunek?

 5. telewizor tez czasami podaje wazne informacje – wczoraj az przerwali emisje filmu:

  nastąpił przełom w zmywaniu naczyń

 6. Co Prezydent będzie robił w Davos? Otóż wyjaśniam, Prezydent będzie zjeżdżał z lodowca Jacobs Horn, który jest praktycznie w centrum miasta, jakieś 5 minut pieszo od centrum kongresowego albo pójdzie na świetny kompleks basenów, w którym lubił się pluskać nasz wspólny kolega Robot. Na lodowisko Prezydent nie pójdzie bo na łyżwach nie wyglądałby estetycznie.
  W pewnym sensie minister Nowak ma rację z tą nudą, bo np. takie „życie nocne” Davos, jest mało interesujące. W 6 knajpach na krzyż oraz hotelowych barach nikt nie upija. Nuda.Tylko sączą i gadają, gadają w dodatku w obcych językach, polskiego tam na lekarstwo chyba, że nasz eksportowy kolega Robot znowu wpadnie się popluskać, bo niestety moje dziecko na narty będzie się nadawało dopiero za dwa, lata więc na moje towarzystwo nie ma co liczyć;)
  Powyższe cieszy mnie jako obywatela, bo to oznacza ze w przeciwieństwie do swoich ministrów, Prezydent lubi ruch na świeżym powietrzu i choć nie zna języków to chyba nie musi pić żeby mu nie było nudno.

 7. Zamiast Ważnych Przemyśleń (nie mylić z WP i WP), Dowcipnych Komentarzy (nie mylić z DK proponuję na rozluźnienie fotę z gołą babą.
  Dla równouprawnienia niech będzie również fota z gołym dziadem (d. chłopem).

  I niech się Wam wszystkim kojarzy (z czymkolwiek)

  :)
  Pozdrawiam bez niczego (Smoleńska też)
  f.

 8. …jak na prawdę jest
  nikt nie wie
  kornik ryje dziurę w drzewie
  informatyk w kompie grzebie
  a chłop pije
  ale jazz!…

  (parafraza uwspółcześniona)

Możliwość komentowania została wyłączona.