Tania-cena-dnia-5-075


ps.
a co tam w 3mieście?

Ten utrzymuje natomiast, że byli oni wulgarni i zaczęli go wyzywać. Nikt nie ma jednak wątpliwości, że to kierowca firmy Sita zadał pierwszy cios, a potem jeszcze poturbował drugiego z mężczyzn.

Prawo czuwa.

8 odpowiedzi na “Powiejmy optymizmem: ceny spadają.”

 1. nawet Zwie­rzęta w sta­dzie cza­sem, rzadko, nie­kiedy — zabi­jają naj­bar­dziej agre­sywne Osob­niki

  Jeśli chce Pan wprowadzać darwinizm w drastycznej formie to ja dziękuję i nie mam więcej pytań.

  1. nie chcę. ale zwracam uwagę, że niektóre nasze zachowania już dawno przestały być „naturalne” — to znaczy powiązane z naszą Naturą. w złym i dobrym, z wadami i zaletami tego stanu. ale: ile % Wad a ile Zalet?

   1. Rozmowa na temat kar ostatecznych naprawdę nie ma sensu. Są inne, znacznie ciekawsze tematy.

    1. tak, bo to Dyskusja, czy należy analizować „ogólność” — czy „detal”. (i to i to. w odp. % jeśli Czasu starcza ;–)

 2. Zdaniem eksperta CSM, wpływ na kształt amerykańskiej tożsamość będzie miała także „erozja” klasy średniej. – Problem rozwarstwienia społecznego nabiera ostrości. Jeśli w USA coraz mniejsza grupa osób będzie korzystała z dotychczasowego modelu gospodarczego, to jest to bardzo duże wyzwanie dla całych Stanów.

  Źródło:
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/narasta-powazny-konflikt-ideologiczny-w-usa-nowak-to-zagrozenie-dla-globalnej-pozycji/b8c13b

  Proszę w miejsce USA (Stanów) wstawić Polskę i zastanowić się czy powstała opinia jest Pana zdaniem prawdziwa tu i teraz.
  Bardzo proszę też pamiętać, że zacietrzewienie ideologiczne nie służy dyskusji…

  1. ależ upadek klasy średniej jest widoczny Gołym Okiem ( = bo żyję już za długo). w usa, w europie… w PL nie, bo „klasa średnia” nigdy nie powstala; no, może trochę — przed II WW. nieco w M. Uodzi (za caratu) czy w krakowie — ale to w końcu nie Nasi ;–)

Możliwość komentowania została wyłączona.