Jak się okazało, likwidacja premii nie oznaczała jednak, końca dodatkowych pieniędzy dla urzędników. Teraz, zamiast premii, ratusz wypłaca urzędnikom tzw. dodatek motywacyjny, przyznawany za „sumienne wykonywanie swoich obowiązków oraz wykonywanie dodatkowych prac, przekraczających opis stanowiska…”

Smacznego.
(a obrazek — bez związku Oczywi. i wesołych Świąt pp. Urzednicy.)

satanistyczno-metalowa-306

11 odpowiedzi na “to Ja też poproszę o dokładkę.”

     1. Islandia to kiepski przyklad. Sukcec przez odciecie sie od dlugow. Coz kazdy by tak chcial ale Islandia to taka mala gmina i im na to pozwolili. Grecja musi platosic.
      Od poniedzialku bulwarowki w UK zyja z samobojstwa milionera ktory zostal bankrutem…bo nie chcial sie z zona majatkiem po rozwodzie podzielic. Pieniadze do Moskwy wyprowadzil poprzez Bieriezowskiego ktoremu tez bogactwo i zycie w posiadlosci wartej miliony funtow obrzydlo tak ze popelnil samobojstwo no i ponoc Putin na list mu nie odpisal.
      Smieszne jest to jak sie bogate bubki daja latwo ogrywac ruskiej mafii, ktorej wystarczyl krawat zeby wejsc do towarzystwa.

      1. Ba nawet BBC pokazywala bal ruskich debiutantek w londynie. Nowobogackie uwlaszczeniowe Masze tancowaly walca a brawo im bila prawdziwa angielska arystokracja ktora miala okazje sie za darmo najesc i napic.

       1. U nas to robili na studniówkachtańcząc poloneza. Brawo też biła arystokracja – burmistrz, pleban, biznesmen, wójt, radni miejscy.

Możliwość komentowania została wyłączona.