(w nawiązaniu. jedno z moich pierwszych zdjęć w miesięczniku JAZZ, które do dziś lubię, nie wiadomo dlaczego; ot, tak.) a jeszcze ciekawy, dziwaczny skład z niejakim Bronkiem Opałko, a Misterium Bolimowskie w auli Politechniki W. — z Nadolskim… no, Ludzie: kto to pamięta?
(Ja. i po co.)

mitan-mn

10 odpowiedzi na “nie mam czasu (+ przyszłości): no to Andrzej Mitan – z przeszłości oczywi.”

 1. Żeby nie zepsuć świąteczno-martyrologicznego ;-) nastroju, następny kwaśny wpis o polskiej codzienności podam jutro.

 2. A mnie to zaczyna drażnić: Gospodarz od lat ględzi o braku przyszłości. A ja wiem, że ojciec naszego Gospodarza urodzony w 1930r wciąż świat swoją obecnością zaszczyca, a przeca jabłko od jabłoni niedaleko pada. Znaczy MRMakowski ma długowieczność w genach i przed sobą ćwierć wieku przyszłości ale mu ciągle mało przyszłości?!!! Strasznie Pan, Panie Gospodarzu… pazerny na przyszłość.

  1. niestety jestem Nieudanym Prototypem Artysty… i po mnie: porzucił już Robienie w Dzieciach; i zajął się sztuką. (no i ja muszę Teraz jakoś z tym rzyć.)

   1. To nie jest odpowiedź „na temat”. Ale niech Ci będzie. Jako matka, powiem ofkors w sekrecie że czasem rodzice zaprzestają produkcji dlatego że nie chcą dla swojego ukochanego jedynactwa nielojalnej konkurencji z którą się zmagali całe własne dzieciństwo, bo młodsze rodzeństwo potrafi dać w kość;)))
    A na osłodę modna teraz sztuka ukraińska czyli :
    Океан Ельзи http://www.youtube.com/watch?v=dL-9QgWyefw
    Zdarzenia na Krymie niepokoją, Dziesięć lat temu kiedy włóczyłam się po Krymie, potomek polskich zesłańców, mieszkający w Jałcie, zażartował w rozmowie, że Stalin wysiedlił 200tys Tatarów ale teraz na Krym powróciło ich już 2 mln.

Możliwość komentowania została wyłączona.