12 odpowiedzi na “Sieczka poranna.”

 1. i może z wczoraj. też Dobre Wiadomości. f-book oczywi.

   makowski
   Aktualności z 3Miasta:
   (cyt.)
   „Patrycja Markowska na urodzinach Klifu. Donald Tusk na urodzinach Lecha Wałęsy.”
   (kon. cyt.)

  Boraks Pan
  I oto we wtym wszyskim się roschodzi. Balony, radoś, śpjewy, prezęty, ana koniec śjeczki. Anie tylko pszygnombnienie i tylko o tych piniondzach wkułko dokoła.

  Andrzej Marzec
  Dzięki za aktualności z 3Miasta. Koniec kryzysu widać gołym okiem.

 2. „Taka przytulanka [miś] pomoże udomowić przestrzeń publiczną, która w dużych miastach jest cały czas niepoukładana i nieprzyjazna ludziom”
  – chyba mamy do czynienia ze Sztuką, to znaczy sztuką wyjaśniania, na co patrzeć i co o tym myśleć (przestrzeń jest nieprzyjazna, dobry miś was uzdrowi)

 3. „Pol­skę czeka finan­sowa apo­ka­lipsa”

  Nooo – zwróciłem na to uwagę, tam pisze że ludzie stracą całe swoje oszczędności, w tym sensie mnie to nie przeraża bo ja nie mam żadnych oszczędności – czekam zawsze na 700 złotych co mi ZUS przysyła…

  1. to tak, jak ja — tylko mnie ZUS nic nie przysyła, a zabiera. gdyż chce. (ale mam zamiar — IM na złość — żyć 120-130 lat…)

 4. nie wiedziałem, że 3miasto takie romantyczne…

  „poszukuje dziewczyny ktora w niedziele (22.09) w gdyni przy ul.swietojanskiej siedziala w kawiarni i obdarowala mnie cudownym usmiechem gdy przejezdzalem autem….”

  i dalej podobnie

  1. Ba! a czemu ja się tu przeprowadziłem, po latach (+ genetyce) we Stolnicy… Człowiek mądrzeje — na starość (choć zwykle za późno niestety).

Możliwość komentowania została wyłączona.