Z ostatniej chwili.

  Okazuje się jednak, że Wałęsa był „Bolkiem” i w ramach akcji „Hiacynt” donosił na homoseksualistów; a w tym na […] – przyznał nam nieoficjalnie wysoki rangą przedstawiciel PO, w czasie naszego ostatniego pobytu w StolicyAle wiecie – dodał –jakoś niezręczne nam o tym…

7 myśli na temat “Z ostatniej chwili.

   1. tak:

    Poseł PSL Eugeniusz Kłopotek pytany przez wp.pl, czy też jest oburzonym, odparł: „ja jestem wkurzony„. – Chociażby na te wysokie nagrody, premie dla cwaniaków ze spółki PL.2012 – powiedział.

    – Jestem oburzony na to, że chyba jednak naszą władzę, mój rząd, dopada taki syndrom: my jesteśmy najmądrzejsi, my nie musimy rozmawiać z ludźmi – ocenił poseł. – A problemy w Polsce niestety narastają – dodał i podkreślił, że ludzi nie wolno lekceważyć i trzeba z nimi rozmawiać.

    1. Pan Problemik nagle obudził. W 2011 roku w malignie został posłem, poczem głosował, pobierał parlamentarne profity, reprezentował, uczestniczył…
     I WTEM!
     wzion i siem obudził.
     Oraz wkurzył.

     W dawnym ZSRR diagnozowano schizofrenię bezobjawową. Wygląda na to, że pan P. chyba cierpi na takąż narkolepsję.

     Dobranoc

      1. „(…)W wyborach do Sejmu w 2011 z powodzeniem ubiegał się o reelekcję, uzyskując 13 287 głosów[1]„(…).

       (Wytłuszczenie moje)

       Przypuszczam, że Pan P. jest wybudzany raz na 4. lata by uczestniczyć w konkursie piękności po czym znów zapada w letarg sejmowy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.