- A.
Zdaniem prezydenckiego Ministra samobójca „jest przykładem”.
B.
Europoseł PO nie znał samobójcy osobiście ale podkreśla, że szanuje jego dorobek oraz że powody były w 100 procentach prywatne i nie ma co szukać w tej sprawie drugiego dna.
C.
Europoseł SLD uważa, że opinia publiczna powinna poznać prawdę itd.
D.
Zdaniem posła z PiS w Polsce samobójstwa popełniają krytycy władzy i wymaga to rzetelnego wyjaśnienia. dodał też oczywiście coś o Smoleńsku.
E.
(d. „proszek E”)
Rzecznik Ruchu Palikota uważa, że na sprawy osobiste nie ma twardzieli i to był ten przypadek.
f…
czekamy jeszcze na zdanie Zbigniewa H., piosenkarki Olgi „3gramy” oraz Artystów-Bojowców ze stajni Narodowego Centrum Kultury. (już zapewne zaproszonych w tej kwestii do „Kawy z tańczeniem na śniadanie”.)







euro collapse
Ciągle o tej piłce kopanej gadają?
Eora
dziękujemy za wspaniałą droży(z)nę!
mr makowski
wróćmy może jednak na płaszcyznę Ekonomiczno-spoleczną…
Frumunda Mabalz
to znowu był mecz piłkarski?
mr makowski
tak.
i NASI — jak zwykle. 1:0 albo 3:0, gdyż mnie się myli.
(„… było to samobójstwo […] strzelił sobie trzy razy w brzuch, raz nie trafiając…”)
Frumunda Mabalz
Ja to bym strzelał sobie w głowę a i tak trafił w brzuch.
aanne
Petylicki do 2009r byl we wladzach spolek kontrolowanych przez Krauzego jedna z nich ma obecnie w Pl praktycznie monopol na refundowana przez NFZ insuline inna budowala stadion narodowy… no duuza, duza kasa.
Umorusany w dziwnych ukladach to Ci on byl po pachy.
Nie wiem jak jest dzis ale jeszcze jakis czas temu rzeczniczka Biotonu SA byla corka kolesia z WSI. A syn gen Dukaczewskiego (szef WSI) juz jako dzieciak robil „kariere” w Prokomie. Dzis mlody Dukaczewski jako prawa raczka Krauzego jest chyba w zarzadzie kazdej spolki nalezacej do Krauzego.
Ten doswiadczony „biznesmen” z generalem w rodowodzie ma jakies 33 moze 34 lata. A ku pamieci, to jego tata otwieral szampana z okazji wyboru Komorowskiego. itd itp.
Jak nie wiadomo o co chodzi to idzie o kase. Odstawili dziadka od cyca tak skutecznie ze jego wlasna jedyna spoleczka ktora stworzyl grom sp zoo zostala jakies 1-2 lata temu wykreslona z KRS.
Emeryt pewnie nie chcial jeszcze na emeryture choc mu co miesiac 10tys splywalo. Pewnie za malo przez ostatnie dwadziescia lat udoil.
Liczyl, liczyl chlop dudki i sie przeliczyl. Nastapila zmiana warty przy kasie.
Petylicki to byl napuchniety bolek ktory jako emeryt do MON wjezdzal wypasionym 4×4 z rejestracja na ktorej bylo napisane GROM i mimo ze jest w spoczynku wydawal komendy ochraniajacym MON zolniezykom (ku rozbawieniu zolnierzykow) moj mezczyzn to „widowisko” na wlasne oczy widzial. Czy taki koles popelnia samoboja? Moze. Jak dla mnie bezposrednio lub posrednio „wykonczyly” go uklady biznesowe a nie jakies „duby smolenskie”.
dziadparyski
stalin kurwa stalin i ruscy.
Obambo
Ta nasza telewizja publiczna to masakra, w TVP INFO ciengiem o piłce, na 1 i 2 głupi serial gni jeszcze głupszy, a wieczorami denna rozrywka i horory. Na kapitaliz wyszstkiego nie zwalicie, bo przecie są ARD, ZDF, DW.
fieloryb
Bo naród głupi to naród mniej awanturujący się jest. TVP Kultura, TVP Historia (co jest nauczycielką…) już chyba dostępne w nadajnikach cyfrowych, naziemnych.
joe
jasne, nadział się na lufę…
dziadparyski
wojsko olewam, smolensk olewam zwlaszcza pajacow dzieki ktorym zycie to gowno. a jak kto chce spisku toma klansiego poczytac czy co?
mr makowski
[ja] już Olewam (prawie) wszystko… w telewizji Trupy, w Autostradzie piasek (czy Propaganda, gdyż mnie się myli), w garażu; smoleńsk.