KATALOG WYDAWNICZY
NARODOWE CENTRUM KULTURY
(książki o muzyce rockowej, jazzowej i podobnej; wg stanu w e-księgarni i w katalogu na 2012 r.)

  2010

ARTYŚCI, WARIACI, ANARCHIŚCI
Krzysztof Skiba, Jarosław Janiszewski, Paweł Konjo Konnak

  2012

GANGRENA. MÓJ PUNK ROCK SONG
Paweł Konjo Konnak

informację prezentujemy w związku z zapowiedzią pojawienia się czwartego, autorskiego tomu poetyckiego Pawła Konja Konnaka pt. „Nikt nie odda się za zupę”

  (wyd. Narodowe Centrum Kultury, 2012),

który to tomik jest ponoć dodatkiem do drugiego wydania książki pt. „Gangrena – mój punk rock song”. Prowadzenie akcji promocyjnej: Krzysztof Skiba.

14 odpowiedzi na “z Biblioteki narodowego rocka.”

 1. to Niepolski zespół. a komunistyczny.
  (choć może i walczący z kommuną, bogdyż go Panniedźwiedzki bez przerwy puszczał w antyrządowym radjo Trójka i od tego kommuna padła…)

 2. pan sprawdzi na stronie MEN czy aby już im podręcznika do historii najnowszej nie zatwierdzili
  podobno ma teraz wzrosnąć standard nauczania historii to może…

  1. na pewno czynią starania.
   nie ma, jak nakład edukacyjny…
   (znaczy: tak za Peerelu ponoć było, że płacili: od nakładu. teraz nie wiem, bo mi rzadko płacą, Wydawcy. wtedy zresztą też mi mało płacili, oj mało. za to: częściej. wiadomo.)

 3. proponuje kolejny tytul „Kazdy odda swoja kupe”

  Ale powiem Panu na ucho ze po Warszawie gorsze kurwy po ulicach chodza. Mojej kolezance taka zawsze ustawiona politycznie swinia z PO lat temu jedenascie zrobila dziecko, calkiem ladne – pozamlzenskie, nie byloby w tym nic zlego, ale ten meski kurew mimo wyroku sadu alimenow nie placi,bo nie…
  Dlaczego?!, kobieta majaca wyrok o nie nie wystepuje do Komornika, ano bo tatulek szantazuje matke dziecka urzedniczke ze jesli ona zacznie komornikiem 800zl sciagac, to nie tylko straci prace w ktorej jej 2500zl placa ale i nastepnej pracy w Wawie nie znajdzie, a przeciez dla samotnej matki strata jedynego zrodla dochodu…wiadomo dupa!
  Ten Tatulek – mend z fuchy partyjnej bierze prawie 170 000,00zl rocznie o czym zgodnie z ustawa informuje publicznie w oswiadczeniu majatkowym. Jego legalna zona tez na publicznym chlebie ma ponad 70 000,00tys o czym rowniez publicznie informuje. Malzenstwo bezdzietne, troche dzialek budowlanych, jakies mieszkanie 50m i domek 320m, oraz tylko 50tys oszczednosci. Dziecko sobie kiedys te oswiadczenia majatkowe poczyta…

  Oboje jako pedagodzy z wyksztalcenia w tym ona obecnie bedaca dyr. szkoly podstawowej swiadomie i bezczelnie korzystajac z rzadzacych Warszawa ukladow PO nie tylko zyja jak paczusie w masle ale i OSZCZEDZAJA na alimentach bo maja Panie Makowski TAKA wladze ze moga samotna matke przyszantazowac i dymac ile sie da.
  Takich elit sie dorobila POlska. Dlatego mnie juz tu w sumie nie ma.

  1. na sprawach Męsko-damskich się nie znam, na co są dowody.
   ale z Opisu faktycznie wygląda to marnie;
   aby nie powiedzieć: żenująco.
   choć to nie-kultura jednak.
   (= a Edukacja. a edukacja, wiadomo = kopulacja… od dawna.)

  1. nic. a nawet, jak radzi Makrobiotyka, to Zdrowe jest. zupa znaczy.

Możliwość komentowania została wyłączona.