Józef Cukier (facebook)
trochę nie bardzo rozumiem o czym oni rozmawiają…

  Spór o blog Kasi Tusk? „Przekrój”: kupuje, więc żyje. Dr Wasilewski: to język tabloidu
  Kim do diabła jest Kasia Tusk? Tego się nie dowiemy, ale wiemy z całą pewnością, że „Kasia Tusk” nie jest człowiekiem – czytamy w dzisiejszym „Przekroju”.
  – Jestem tym tekstem zbulwersowany – mówi zaś w rozmowie z TOK FM dr Jacek Wasilewski, kulturoznawca. – Autorki nie rozumieją, do czego służy blo…

Roman Rostek
może to nie wada
(…)

1% Kasi Tusk na Pełną Kulturę.
a Zdjęcie? z kolebki, wiadomo. o To walczyli.
(i podobno nawet: -śmy, ale mnie się już wszystko Myli…)

15 odpowiedzi na “Nudno. lecimy Banałem. cytat”

 1. Józef Cukier
  To było psze pana wieczorem, ale oglądałem fim o lekarzu, ktory mial zwyczaj konsumować ludzi we fragmentach, to koszmary zniknęły

  makowski
  „Pomorski przekrój piłą rządową”

 2. nie 1%! prosimy o 100% Kasi Tusk! w końcu będzie i ładnie i kulturalnie i w 100 tuskoprocentach światowo!

 3. Póki byłem n kroplówkach, to tak bardz tego nie czułem…
  napiłbym się…

 4. Panie Redaktorze jest błąd w fotografi ilustrującej. Pewnie literówka. Powinno być HELA. Stąd i błąd z tom Kasiom, powinno brzmieć być Kasa Tuska.

 5. Panie Makowski>> czego nie starczy? przecież przekazują władze w Afganistanie Afgańczykom? A to porządni niepijący muzułmanie są.

  ps. Moi rodzice kiedyś odkupili afgana (psa) od przedstawiciela stacjonujących w PRL (w ramach walki o pokój) wojsk radzieckich, ten ruski afgańczyk zdemolował nam „stołowy” co ciekawe przyczyną agresji była choinka bożonarodzeniowa tzn. podłoże agresji było religijne.

  1. (nawet) Pies, gdy Ateistyczny, pod wpływem dobrego afgana — może Duuużo…
   tylko Religijne kadzidła.
   wolno.

 6. Nie. Co 4 lata wybierać nową Kasię Tłuszcz.
  ( i na marginesie choinka do lat 80 tych była uważana za pogańską i nieaprobowana przez KK. Dopiero nasz największy rodak przy poparciu Niemca:
  „Pope John Paul II introduced the Christmas tree custom to the Vatican in 1982. Although at first disapproved of by some as out of place at the centre of the Roman Catholic Church, the Christmas tree has become an integral part of the Vatican Christmas celebrations, and in 2005 Pope Benedict XVI spoke of it as part of the normal Christmas decorations in Catholic homes”.
  http://en.wikipedia.org/wiki/Christmas_tree)

Możliwość komentowania została wyłączona.