Marcin Wilkowski (facebook)
Jak poznać, że w Warszawie jest Euro 2012, dzieci? Jest niedziałający stadion za 1.7 miliarda złotych i 0 zł na cały rok na nowości książkowe w bibliotece dzielnicowej Mokotowa na Narbutta.

  Wojciech Boros
  W Gdańsku jest działający stadion i podwyżki czynszu w mieszkaniach komunalnych o 60-80%. Strach pomyśleć, co by się stało gdyby nie zadziałał……………………
ps.
1.

szlachetności trudno odmówić urzędnikom z Wejherowa, którzy – wprawdzie za pieniądze podatnika (nobody’s perfect), ale jednak rzucili się jak jeden mąż pomóc zadłużonej Grecji. W ramach pomocy bujną się w te i nazad oraz zintegrują nad flaszką w autobusie.

(widać rusza to nie tylko mnie [choć mnie później, gdyż słabo chwytam, co Urzędowe…)
2.
[… starczy.]

4 odpowiedzi na “[nadal.]”

 1. Tak jak pisałem – rząd zajmuje się sam sobą. PR, pr i jeszcze raz pr. Sprawy obywateli to drugorzędna sprawa. Pan napisze, poda link o czymś ciekawszym. Rządzący po nie wygranych wyborach i tak krzywdy sobie nie dadzą zrobić – c’nie?

  Ich koledzy z ław opozycji specjalnie o to zadbają. Lepszy swój wróg niż zmiana zasad podczas gry. Można nieźle namieszać i jakieś brudy wypłyną. Albo czymś obrzucą się nawzajem (co pewniejsze).

  1. Posiadanie władzy służy korzystaniu z profitów i utrzymaniu władzy.
  2. Nic co najlepsze nie może nas ominąć, żyje się raz a wybory są co 4 lata. Wcale nie musimy ich wygrać, ale możemy na tym zarobić.
  3. Szanuj wroga swego bo możesz mieć gorszego.

  Taki tetralog zasad. Cała reszta to mizianie się z mikrofonem lub kamerą (d. cacy-cacykracja).

Możliwość komentowania została wyłączona.