(gdyż jechałem wczoraj Tramwajem aby zetknąć się z Kulturą. no to. a Kultura? po staremu – ci sami Ludzie w tych samych dekoracjach. jak 30 lat temu, tylko Tramwaje inne.)

14 Odpowiedzi do “adoracja eucharystyczna: bardzo interesujące…”

 1. ps.
  w komentarzu, gdyż to komentarz (z fejzbóka). a konkretnie mój djalog — z Kolezanką Kulturalną, co ją (też) wczoraj spotkałem, na Kulturze:

   Joanna Olech
   myślę o naszej marnej frekwencji podczas wyborów.
   Może by zgapić taki greps od Amerykanów i wychodzącym z wyborów dawać nalepkę (jak serduszko Owsiaka, które nakręca Orkiestrze popularności). Niechby widać było że głosuję.

  Makowski
  możeby raczej jednak od amerykanów = co innego („zgapić”). na przykład…
  (no, dobra, starczy.)
  a sam chętnie zaprojektuję znaczek pt. „nie głosuję”. będą tam Świnie, Koryto, Telewizor, Szczęśliwa Przyszłość, Jasne Perspektywy i Szerokie Horyzonty. i jeszcze wiele innych Symboli (+ krzyż + sierp + Młot + fura, skóra i Komóra…)

  Makowski
  ach, zapomniałem o Przaśnym Zdrowym Hlebieludowym! też musi tam być; bo Prastary piastowski on… (i jeszcze Zadowolony Emeryt; w Tle.)

 2. tak, ja bym skopiowal pomysl tych separatystow z Montany albo innego stanu, co nie uznaja rzadu federalnego

  1. Pan skopjuje a ja się Po Dłączę.
   (= d. u nas tak Zawsze i Wszyscy: sam nie zrobi a od innego wymaga.)

 3. Aż pójdę nie głosować zapatrzony w amerykanów jak mi pana znaczek dadzą.
  (a panu zazdrość, że ktoś pracę naukową z KULu czyta)

  1. a nie można tak: Reszty (Narotu) = na tę wyspę; a ja już Tu — sobie zostanę… (d. na madagaskar.)

 4. „a sam chęt­nie zapro­jek­tuję zna­czek pt. „nie gło­suję”. będą tam Świnie, Koryto, Tele­wi­zor, Szczę­śliwa Przy­szłość, Jasne Per­spek­tywy i Sze­ro­kie Hory­zonty. i jesz­cze wiele innych Sym­boli (+ krzyż + sierp + Młot + fura, skóra i Komóra…)”

  Panie Makowski, pan masz okoliczność i okazję uczestnictwa w medialnym show i jeszcze Pan płaci za to i Pan nie uczestniczy? Mało tego obrzydza Pan innym taką zabawę? Nie ładnie, nie ładnie… ;-)

Komentarze są wyłączone.