Sawicki: Żywność nie będzie już drożeć

vs.

1,5 mln osób straci dodatki mieszkaniowe, czynsze wzrosną dwukrotnie

a ja – przewiduję wzrost przestępczości pospolitej: kradzieży, kradzieży z włamaniem, zajęcia mienia…
tak: tego państwa nie ma; choć z zupełnie innych Powodów………………………………….
a na zdjęciu: dom w nadarzynie pod warszawą, do kupienia (III 2011 r.).
jak wszystko.
……………………………….
ps.

Nie było zgody na zamalowanie muru

była, nie było… nie dziwi nic.

21 odpowiedzi na “nudno.”

 1. „- Mur od lat jest traktowany jako przestrzeń publiczna, w której obowiązuje nieformalna akceptacja dla aktywności środowiska grafficiarzy, którą w pełni respektujemy, nie wydając formalnych czy nieformalnych zgód lub zezwoleń na tworzenie graffiti – czytamy w oświadczeniu.”

  A ja biedny czytam to już chyba czwarty raz i nie rozumiem tej mętnej pisaniny. Jest ta nieformalna zgoda czy jej nie ma?

   1. Jak jest i nie ma jednocześnie – to już nie nudno. Zatrudnić należy językoznawcę a może nawet jakiegoś filozofa od problemów ontycznych. ;-)

 2. panie fieloryb, dialektyka jest od tego by uporac sie z tego typu problemami

  1. Prawdziwy kod Schrödingera z tym cytatem. Na takie kwantowe zawiłości żadna taka czy siaka dialektyka nie pomorze (Środkowe).

   1. panie fieloryb – obiektywne trudnosci stawiaja przed nami problemy, z ktorymi mozemy sie rozprawic tylko dialektycznie
    skoro mur nie ma byc wykorzystywany i jest wykorzystywany, to pan nie mozesz zaprzeczyc obiektywnej racji takiego stanu rzeczy
    teraz muru nie bedzie i paradox zostanie (rowniez obiektywnie) usuniety
    pan przesadnie fizolofuj, bo pan utkniesz w klasycznym rachunku zdan i pierwsza z brzegu implikacja zacisnie na pana kratni bolesna tautologie ;)

  1. teraz widze na salonach nosi sie PiSanki. Taka nowa moda przed swietami. Czejamy na konfesje Wojewodzkiego – powinien wyznac ze utrzymywal stosunki z mlodziezowka PiS

   1. (a nawet kocha się w Mamie kaczyńskiej. albo marcie, bo jemu mnie się myli.)

  1. chyba juz pora na zjazd zjednoczeniowy – elity i zagubione spoleczenstwo nie moga juz dluzej zniesc tych falszywych podzialow – Jednosc Buduje
   trzeba sie spieszyć – honorowym przewodniczacym Polskiej Zjednoczonej Partii Wlascicieli Polski moglby zostac gen. Jaruzelski (=red. M moglby w gazecie napisac jakis esej o Klamrze Historycznej i Wielkim Pojednaniu)

 3. Co do komunalnych mieszkań. Mądrze było by sprawdzać czy ktoś tam w ogóle mieszka lub nie podnajmuje czerpiąc z tego niemałe dochody. Niestety do tego żaden samorzoąnd się nie zabiera. Temu płacę najniższą krajową za sam wynajem. No i znowu narzekam. A miał być piękny dzień.

  1. „Komuna” (Lnie, albo linieje, bo mnie się myli.)
   właśnie kupuję (?) mieszkanie, w okolicy, gdze jest do 40% komunalnych (ja kupuję „własne” znaczy: hipoteczne ;)
   no, Nędza.
   i te de.
   (a Przedwojną — było tak pięknie tam…)

Możliwość komentowania została wyłączona.