………………………..
ps.
czym żyje K-raj:

Owsiak w marynarce

za to Sportowiec – w żałobie:

Tusk: z deficytem nam się nie uda

ale Zmian – nie będzie; bo.
(przykłady sami se.)

z przykrością stwierdzam, że dziś (znowu) obudziłem się w tym samym kRaju, w którym wczoraj (pijany) zapadłem w sen

nadzieja?
tak: (d. nadjeżda)
Obeeecna!

światełka, choćby było ich milion, bez symbolu nie znaczą nic

………………………..
ale i tak wszystkiemu winni Szffedzi (= Potop, okręt…)
do zobaczenia.
idę załatwiać (d. sprzątać).

10 odpowiedzi na “jak zaczniesz iść to dojdziesz do punktu wyjścia (może)”

 1. Z granatem w rękawiczce można pozałatwiać to i owo. znaczy sprzątnąć

 2. To mój sąsiad był, przez rzekę, ale już nie wiem czy nie bardziej się wstydzić tego Brzoski albo potem więzienia w twierdzy…. jakiś tutaj klimat taki zamordystyczny wieje

 3. Szmaciarz i tyle – żeby tak na sąsiada zakapować? Ale panie w Hiszpanii to dopiero była Bonanza, nawet tak słabo wykształcony człowiek jak ja słyszałem to i owo – i to najmniej z tego filmu „Imię Róży” czy jakoś tak, tak, tak, książki się kiedyś czytało (za komuny, były znacznie tańsze – ale znowusz musiałeś znać panią z księgarni – w sumie na jedno wychodzi) – ostatni trzymam się z daleka od wszelkich ideologi – bo można łatwo po mordzie dostać, a jeszczem słaby po grypie.

 4. sexo po Lenie (albo po leninie, bo mnie się myli.)
  świat to absurd; ale – momentami – zabawny.
  (a momentami mniej.)

 5. „Tusk: z defi­cy­tem…”
  W ostatniej papierowej Polityce sporo o polityce:
  Wywiad z Tuskiem: „Po romansie małżeństwo” i sensowna analiza przyszłości powyborczej „Koalicyjne spekulacje, czyli kto z kim nie może, a kto by chciał”. Warto poczekać na te artki, aż się pojawią na stronach czasopisma.

  I jeszcze kuriozalny moim zdaniem cytat z artykułu o tym jak „Jak uprawiać seks i nie grzeszyć”*

  „Leczę się psychiatrycznie. Obawiam się, że kolejna ciąża spowoduje pogłębienie moich stanów. Musiałabym odstawić leki, co mogłoby spowodować konieczność leczenia szpitalnego. Czy jest jakaś dyspensa, na przykład prezerwatywy?”.
  W odpowiedzi: Kościół nie stosuje dyspensy na antykoncepcję w przypadkach szczególnie trudnych. Nie może być tak, że w każdej ciężkiej chorobie, która ma pośredni wpływ na współżycie seksualne, uzasadnione jest ingerowanie w układ płciowy. Cukrzyk jest w stanie zrozumieć, że nie może jeść większości potraw”.

  rence opadajo i jezyk sam sie psuje, jeśli prawdą jest, że tzw. naturalne sposoby zapobiegania ciąży mogą prowadzić do przewlekłych powikłań i chorób u niechcianego dziecka

  —————————–
  *”Urząd Nauczycielski Kościoła ma sprecyzowane poglądy na prawidłowy akt seksualny. Małżonkowie mogą nauczyć się go w Licheniu.”
  Polityka, tygodnik, nr 10, 5 marca 2011 strona 24

Możliwość komentowania została wyłączona.