(…) chcielibyśmy zwrócić Pana uwagę, że nie ma potrzeby tworzenia specjalnych i wyjątkowych zasad, ponieważ wzór takich zasad, określający reguły użytkowania aut do celów służbowych został między innymi określony nowelizacją ustawy o podatku od towarów i usług, która weszła w życie 1 kwietnia bieżącego roku. Określa je art. 86a, ust.7 i 8 tejże ustawy. Zgodnie z nim, każdy polski przedsiębiorca musi prowadzić ewidencję przebiegu pojazdu użytkowanego do celów służbowych według opisanego ustawą sposobu…

6 odpowiedzi na “Przypominamy, radzimy.”

  1. i Tak i Nie. (ja nie mam, a ci pp. Osłowie, niektórzy, którzy też nie mają — tez mają kłopot z rozliczaniem kilometrówek. oczywiście ci, co Źle liczą: znaczy z Pizu.)

 1. Poslowanie to nie jest pojedyncza dzialalnosc gospodarcza. A szkoda.
  A moj region w przyszlych wyborach bedzie mogl glosowac na jednego goscia z tv . Bohatera programu w ktorym oglada sie reakcje zwyklych ludzi na programy telewizyjne. Tzw zwykly czlowiek, z programu ojciec maz z Brighton niby…ale przy okazji jego kandydowania wyszlo ze mieszka w domu za 2.5 mln funtow i ani on ani jego zona ani jego dorosla corka nie pracuja. Normalna przecietna rodzina greckiego emigranta z cypru rodem z brithis TV. Co wiecej gosc bedzie kandydowal z ugrupowania ktore kapital buduje na bluzganiu na emigrantow tj. z listy Faraga. To juz nawet nie jest smieszne.

 2. to ja też o Zaufaniu.
  – Straciłam całkowicie zaufanie do Jarosława Dąbrowskiego, w związku z tym Bemowo to nie jest dzielnica, która będzie miała swobodę działania. Wyniki kontroli działań pana Dąbrowskiego były druzgocące. Ze względu na brak zaufania na pewno nie dostaną moich pełnomocnictw. Jeśli (współpracownicy Dąbrowskiego) by się wybrali jako nowy zarząd, to wtedy pełnomocnictwa otrzyma ode mnie wskazany przeze mnie tzw. komisarz, mój pełnomocnik – powiedziała Gronkiewicz-Waltz. W praktyce oznacza to, że wszystkie decyzje będą podejmowane przez ratusz – dodała.

  1. Czytalam, czytalam. Niezla walka o stoleczki i podatnikowe srebrniki. Ciekawe czyim dzieckiem, wnukiem jest D. Kariere zrobil chlopak bowiem lotem blyskawicy. No i klasycznie zaczynal od pracy w ministerstwie.
   Ale najlepsiejsza wiescia z Pl jest wywiad z dziadziem Kiszczakiem o niszczeniu teczek.

Możliwość komentowania została wyłączona.