Najnowszym, niesłychanie obiecujacym trendem w światowej nauce zdaje się nowa tendencja, nazywana z angielska NSAQ (not-so-accurate-Quotations). To dziś już cały ruch naukowy, pozostający niejako w opozycji wobec dotychczasowych, przyznajmy, mocno zrutynizowanych procedur i metodologii badań.

  – Dokładne cytowanie nie zaprowadzi nas już daleko. – Trafnie to formuuje jeden z przepytywanych przez media przedstawicieli nauki – Ono jedynie mówi nam to, co już wiemy

O rozwoju tej arcyciekawej tendencji będziemy Państwa informować na bieżąco.

martwa-natura-002

ps.
a ilustracja krajowa i bez związku z tekstem oczywiście. ot, tak; cytat dokładny z Rzeczywistości, wszystko widać.

32 odpowiedzi na “A co tam u Kopulujących Literatów?”

 1. Jajusz sdawnien dawiena tak uczyniałem bogdysz nikdy i zanic nie szło mnie spanientanie całego wypowniedzenia osoby wypowniadajoncej. Nochybarze Cotrolce Cotrolwał. Ateras Pan pokazujesz żeisz morzliwe żeisz byłem pszedkuwsorem tego tryndu. Nie wjem jak to teras pokraktować do swojej osoby. Posdrawjam Pana s Brugselki.

 2. Wniosek: w Polsce aby zaistnieć w świecie literackim trzeba być gejem który jest gotów wejść do łóżka sześćdziesięcioletniej feministki. Tyle że Dunin to przy zgaszonym świetle łatwo z chłopem pomylić -O!

  ps. Ja nie wiem coś Pan Panie Makowski „musiał chcieć” robić w konkubinacie lub bzzz… ale jest faktem niezaprzeczalnym żeś Pan trochę literatury wydał!?;)

   1. No u Pana… literatura faktu nie jakaś tam byle fikcja. ale to raczej nie na Pana korzyść, jedyne co Pana ratuje to jednak brak nominacji i promocji w Wyborczej.

  1. W Polsce aby zaistnieć wystarczy być. Aby zaistnieć w świecie literackim potrzeba:
   1. Być.
   2. Pisać.
   3. Mieć talent.
   4. Oraz trochę szczęścia by być zauważonym.
   Cała reszta to pudelkowatość marna
   . [KROPKA]

 3. Bez związku z powyższym:

  Tymczasem poziom zanieczyszczenia [podczas podróży miejskiej] wewnątrz samochodu jest wyższy od poziomu zanieczyszczenia powietrza na zewnątrz.

  1. >> „Naj­now­szym, nie­sły­cha­nie obie­cu­ja­cym tren­dem w świa­to­wej nauce zdaje się nowa ten­den­cja”
   @fieloryb – cza czytać od góry do dołu i z lewy do prawy. Może po oknach umyj pan okurary.
   (ale się mądrzę)

     1. niektóre tak mają: kiedyś też miałem 2ie w łóżku, znaczy: na Materacu. ale wtedy bylem Awangardą i to się skończyło. (a z Facetem cca 58 kg sypiać nie mam zamiaru, bo mnie wypchnie z łóżka jak jaki Literat albo Feministka.)

Możliwość komentowania została wyłączona.