3 odpowiedzi na “i jeszcze ws. Osłów z ZOO, Poznań i nie tylko (d. Płock).”

  1. Panie toż to pikuś! Pan zerknie na strony franacuskie czym „żyje” Francja. Otóż Panie kochany notowani dżihadyści (jeden z nich z wyrokiem za terroryzm) sobie przelecieli i paszportami wylegitymowali w Marsylii i nikt ich nie zatrzymał bo… sysytem kontroli paszportowej był zepsuty czy jakoś tak. A żeby było śmiesznie to oni Ci powracający terroryści już na szczęście są zamknięci odizolowani ale tylko dlatego że się sami zgłosili na policję… która nomen omen była zamknięta i Ci dżihadyści to oni się nagrali w takiej budce telefonicznej jaka u mnie na komisariacie wisi: „Dzień dobry tu my dżihadyści, podobno nas szukacie.” Kiedy tylko Policjanci wrócili do pracy tzn. po kilku godzinach odpoczynku zaaresztowali grożących naszemu „białemu bezpieczeństwu” terrorystów. UFFF!!!!

    Jak Titanic idziemy na dno, my biała europejska cywilizacja. Ale Panie w jakim stylu! Żadne bohaterstwo nam nie grozi, umrzemy ze śmiechu.

    1. @aanne – no przecież wszystkie mechanizmy naszej jakże wysokiej białej kultury zadziałały. Bez z szarpania się, pościgów, strzelaniny. Jak w porządnej biurokracji.

Możliwość komentowania została wyłączona.