8 odpowiedzi na “[…]”

 1. Jak było z asem dywizjonu 303 – zmarł w zupelnej biedzie.

  „Prasa donosiła, że w ostatnich latach życia, jako człowiek schorowany i uzależniony od pomocy osób trzecich, został okradziony przez swoich opiekunów, którzy przejęli mieszkanie i oszczędności. Ostatnie miesiące życia spędził w domu pomocy społecznej. Zmarł 12 listopada 2004 w wyniku obrażeń powstałych na skutek pobicia. [Wiki]

  1. Wszyscy umieramy schorowani i uza­leż­nieni od pomocy osób trze­cich, no chyba że wojna to wtedy nie.

   1. Maku ma racje, nie ma co jęczeć bo jak sobie kto pościele tak się wyśpi. Bohaterem się jest jakąś chwilę, może dwie, muzykiem alternatywnym też no… różne ludzie hobby mają . A żyjemy Panie HB lat dziesiątki, co niektórzy z nas dociągają setki. Między byciem hobbystą a bohaterem jest full czasu na pracę zarobkową, jeśli tylko się ktoś nią-pracą nie brzydzi;)

    ps. a apel Brylewskiego typu nie idźcie tą drogą to już całkiem o kant dupy, jak mi donosił coolega córka Brylewskiego niedawno nagrała płytę jakoś taty przykład jej nie zraża może dlatego że wie że tata miał poważny problem z narkotykami i gro jego problemów ma to podłoże?

    1. Panie Harry nie pisze o Brylewskim. Pisze o pewnym kraju gdzie nawet żyjąc według recepty Pani aanne można zostać okradzonym i zostać bez środków. Co na to pomilicja i sądy – nic.

     1. Pan Harry jak zwykle zmienia temat, aby walić w Ustrój, ten ustroj. tej ziemi. a ja o Brylewskim jednak, bo 9jednak0 znam. a ustroju nie znam, bo mnie cafa. znaczy: omija i odrzuca.
      (a co do awangardy: lou reed chyba nie umarł z głodu, tadeusz kantor też nie; ani marek grechuta. jednak. a wiec: nie idźcie tą drogą, co Brylewski, nie.)

     2. Ale Makowski o Brylewskim zagaił!
      A co do sądów i milicji to ja Panie jestem za modelem szwajcarskim, z pistoletem w każdym domu i pobliską strzelnicą do treningów. Echh.. może Bóg się zlituje i kiedyś na przyzwoitych warunkach będę mogła być rezydentem tego k_raju.
      Niestety w UK o pozwolenie na broń okropnie ciężko!! U mnie w mieście komisariat o 22.00 zamykają ale jest powieszony aparat telefoniczny do którego możesz się podobno poskarżyć;)) Dlatego jedyną metodą na złodzieja jest nie mieć NIC do stracenia;)

      1. no, właśnie: idźcie Tą Drogą — nie miejcie NIC do stracenia, nawet jedzenia. no, właśnie.
       a Wy (= tam, w Dobrobycie) to co?!? ile macie…
       no, właśnie.

      2. @aanne – wydaje mi się że dubeltówkę tu każdy ma. Może o nią łatwiej. Zgadzam się z panią co do modelu szwajcarskiego oraz dorzucam amerykański. Zawsze chciałe coś jak UZI.

Możliwość komentowania została wyłączona.