…bowiem Rzeczywistość komentuje się sama.

rhapsody-in-Red-001

← Poprzedni wpis

Następny wpis →

8 komentarzy

  1. Kobity to są wredne.

  2. dlaczego zaraz KOBITY????

    • mr makowski

      a bo w Sukience.

    • Bo facet przyszedł do domu, może trochę i podpity ale z kwiatami, zdążył tylko przebrać się w szlafoczek, a żona go wywaliła w środku nocy. Resztkę rzeczy zdążył chwycić do reklamówki.

      • mr makowski

        i 3 razy odsuwał Wałek od siebie… („i Ty Bronka przeciw mję…?!?”)