i nawet, bardzo dziękuję, mnie też zaprosili – ale ja chyba za stary na to. niech inne Pomniki tam czynne, w Muzeum. i nie ma tam też… no, dłuższa opowieść, kiedyś. na razie, tu niżej — stary mój projekt ew. logo (+ gram), też niezaakceptowany przez Szankomisję Od Utrwalania Rokendrolla, żal. lecz jak zwykle wygrał lepszy, jak widać (p. jak wyż.). miłego świętowania, Panie i Panowie.
odrzucony-projekt-mr-makowski-Logo-spichlerz-jarocin-2010

10 odpowiedzi na “„jutro wielki bal w Spichlerzu…””

   1. Pan się cieszy, że Pan nie wygrał. Gdyby Pan wygrał musiałby Pan udostępnić dane biometryczne: odciski palców, wzór siatkówki oka, numer buta, numer kołnierzyka i ankietę na temat chorób zakaźnych jakie przebył Pan w dzieciństwie. Zero prywatności. :)

    1. to dziwne: ale nie jestem jakoś bardzo przywiązany do mej prywatności. cieszy mnie co innego: nagroda była niewysoka…
     (d. Nic tak nie cieszy, jak nieszczęście Innych).
     a i slawa Autora — krótka; teraz już mało kto o nim mówi czy wie.
     a Ja? mogę się bezustannie chwalić, rozpisywac o mych — niedokonanych — dokonaniach.

     1. ;) ja też z materialistów, od raz w oczy uderzyła mnie oszałamiając wartość brutto:)
      Na imprezę prowadzoną przez Waltera, bym nie poszła. Chłestowski to bardzo człek bardzo niskich lotów. Czerwona gnida która płakała w mediach że jest ofiarą, prześladowanym przez polactwo i katoli Żydem, bo jego rodzina trafiła na listę… Wildsteina. Wiadomo skąd imię „Walter” i dlaczego tak wygodnie usadzony przez życie swe niuniek Walter pomyka.

      ps. Jeśli Pana nie wzięli do towarzystwa to znaczy że Pan za mało czerwony. Tak jak Wildstein jest za mało Żydowski towarzystwa z Wyborczej.

      1. nie wiem. nie znam się. wiem, że (np.) chciałem – naiwny! – honorarium za me zdjęcia, które chciano exponować tam; oraz Normalną (a nie z Kosmosu) Umowę;
       no, jak jaki niepolak, fakt.

       1. Chciał Pan pieniędzy, z swoją własność?;)) Co za bezczelność!;)

        Dlatego na Polaków i dla Polaków nie robię.

        ps. Makuś Twoje prace z tego co obserwuję to modne i bardzo w tryndzie, by były. Popróbuj konkursów w świecie np. http://www.graphiccompetitions.com/graphic-design/. Tak dla samego siebie i fanu i… nóż -widelec.. nagrody sporo wyższe. Nie dziękuj, tylko mnie później na rozdanie nagród i wernisaż zaproś.

         1. mam taką wadę, ze niechętnie staję do Konkursów. to był wyjątek jednak — przemogłem się, bo uważałem. no, że. (ale coraz rzadziej uważam.)
          pozatem nie mam czasu.
          temniemniej dziekuję, niegodny.

          1. ps.
           to Świat = ma być blisko mnie; a nie ja — jego. ja nie stoję w Przedpokoju, ja jestem Pokojem.

Możliwość komentowania została wyłączona.