Grzegorz Sieczkowski (f-book)
Fragment okładki jednodniówki # MC2014 z 18 maja rozdawanej na Monte Cassino (zdjęcie premiera z 17.05.2014)
(…) Zasłonięcie twarzy dzieci to moja oddolna inicjatywa

1613885_862869303728608_5878258890767461461_n

16 odpowiedzi na “To się nie dzieje naprawdę.”

 1. Fotka z misiem, tradycyjny element wyjazdu w góry. Słabo widzę dzisiaj, po co krawat temu?

 2. Czerwone berety.
  Monte Ten-Tego to ta kolejna bitwa gdzie zabijali Polaków zupełnie niepotrzebnie? Dobrze, że premier pojechał i pokazał zachodnim sprzymierzeńcom , że nie pozwolimy sobie już nigdy na taką sytuację.

  1. Jakby nie pojechał byłby krzyk okolicznościowo-patriotyczny: Laboga! Omójrozmarynie!!!

 3. „- Świat polityki taki był, jest i będzie. Naszym zadaniem jest kontrola

  Bezstronny jak dziennikarz
  Uczciwy jak bankier

   1. E tam, tuptający po przywileje i nadania byli zawsze w okolicach tronu. Nic się nie zmieniło. Strasznie u w Was dużo kiełbasy wyborczej i może nie zauważyliście ale Rosja po latach negocjacji podpisała z Chnami umowę na dostawę gazu. Tylko 350 USD zapłacą Chińczycy, za co Polacy płacą 526 USD. Ale nie to jest ciekawe. Cena jest ustalona w tzw petrodolarach ale zapłata ponoć może się odbywać w innej walucie jest to owiana tajemnicą część kontraktu.
    Pamiętacie? Husajn zaczął ropę sprzedawać za Euro, następnym odważnym był Kaddafi, próbował sprzedawać ropę za złote dinary… Okrutna kara ich spotkała;)) Ten kontrakt to gwóźdź do trumny petrodolara. Co go zastąpi? Czy świat powróci do złota? Czy komuś (nowemu właścicielowi tej talii kart) uda się wypuścić nową walutę transferową? Czym za te zmiany zapłacimy wojną czy raczej jakimś mega kryzysem gospodarczym?

    1. też sądzę, że ten kontrakt jest ważniejszy, niż wybory (+ w PL). wspominalem juz o tym, wczorej — w e f-booku — ale jakoś mało kogo zainteresowało.
     (to tak o mojej Gópocie.)

     1. Ogłoszono że 14 sierpnia br. ma się odbyć ostatnia sesja London Silver Fix i to moim zdaniem nie jest przypadek. Europa będzie chciała odejścia od przywiązania waluty do kruszców bo ich nie ma. W Azji ponoć kwitną giełdy na których obracają złotem a nie ja na naszych „papierowych giełdach” kwitami na złoto.
      Wojny nie chcę, szkoda maluczkich ale kryzys może być. Niewiele mam niewiele stracę;))

      ps. A Pan to chyba pamięta jak de Gaulle „oddał” amerykanom ich papierki i odebrał złoto okrętem wojennym?;)

      1. ja to ZA DUŻO pamiętam: i niewiele z tego wynika (+ dla świata).

      2. Jeśli pieniądz będzie jedynie papierowym odpowiednikiem to jak zwykle jest spore ryzyko, że UE zacznie obciążać swoich obywateli „podatkiem” w postaci rosnącej inflacji. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że stracą oszczędni. W ten sposób promuje się życie w długu a więc z mniejszą wolnością gospodarczą,

       Wszelkie wskaźniki ekonomiczne też można popsuć. Jakiś czas temu krążyła wiadomość, że do PKB będzie wliczany nierząd i narkotyki. Aż nie chce mi się wierzyć, że to nie jest jakiś fake. Proszę mnie poprawić, jeśli się mylę.

       Kryzys to dla niektórych złota żyła.

Możliwość komentowania została wyłączona.