interesuję się Sztuką, gdyż. no to się zainteresowałem — gdyż.
(wypada. Oraz przeczytałem w GW, tej krynicy wiedzy, dobrego smaku & europeizacji: przeciw faszyzmom).

(…) najbardziej ceni sobie takie w pierwszej osobie opowieści o zwyczajnym życiu (…) fotografuje modę, robi portrety ludzi kultury, jedzie do Afganistanu…

to ja już chyba zostanę przy Rękawiczkach. (gdy słyszę słowo: Kultura, sięgam po Rękawiczkę.)

expresyjna-gruntowa-02

6 odpowiedzi na “Podobno nie.”

    1. Panie Makowski Panu się tylko wydaje, że Pan zna wszystkie odpowiedzi. A to nie jest prawda, to nudne jest i to bardzo.

      ps. Trzy lata temu moja teściowa miała się spakować i koniecznie nam pomóc w pilnowaniu wnuczki. Wywieźliśmy ją tym sposobem w Alpy. Dobrowolnie dupska z działki by nie ruszyła nawet do pobliskiego miasteczka. Jechaliśmy na wariackich papierach poprzez furka pass czyli na platformie samochodem w górskim tunelu. Chciała wracać do siebie tylko nie miała jak. Strach, łzy i w końcu lody zjedzone na lodowcu. Kobieta wróciła do życia. Po powrocie przemeblowała własne „m”, nauczyła się obsługiwać komputer i stała internautą itd itp. Słowem już nie piastuje pomidorów, bo nie ma na to czasu;) Ja mam nadzieję, że dożyję dnia w którym mój ulubiony Makuś porzuci swoje pomidory.

  1. A propos faszyzmu. W Izraelu skandal, bo 23 letni syn urzędującego premiera ma dziewczynę gojkę! Wywlekli Netanyahou nie tylko to że syna za obmacywanie blond Norweżki z domu nie wyrzucił, ale że sam w latach osiemdziesiątych ożenił się z gojką która przeszła na judaizm, ale małżeństwo przetrwało ino 3 lata. Jeruzalem Post wyraził nadzieję że Norweżka jak najszybciej przejdzie na judaizm, bo legitymizacja takich zachowań na tym szczeblu to przyzwolenie na zagładę narodu żydowskiego. Rasizm! Faszyzm!.. .i to w czystej postaci.

Możliwość komentowania została wyłączona.