Szanowni Państwo, w związku z licznymi pomówieniami i tym samym naruszeniami dóbr osobistych Pani Mecenas Izabeli Chmielewskiej oraz renomy Kancelarii Promis Lex, jakie mają miejsce na forach internetowych informujemy, iż ewentualna zbieżność imienia i nazwiska z osobą, która popełniła wykroczenie drogowe na terenie Warszawy poprzez wjechanie samochodem do podziemnego przejścia dla pieszych jest całkowicie przypadkowa, a osoby dokonujące bezprawnych wpisów zostaną pociągnięte do odpowiedzialności cywilnej za naruszenie dóbr oso…

Nieprawdą jest jakoby.
(ewentualnie.)

Rekawiczka-swiateczna-001

ps.
(tamże.)

~rzetelna – 22.12 (23:47)

Dla tych którzy chcą znać prawdę i umieją liczyć Pani Izabella C. ma lat 31 a Pani Mecenas Izabela Chmielewska właścicielka Promis-Lex_rozpoczęła studia na UŁ w roku 1996 a ukończyła w 20011. więc albo jest cudownym dzieckiem i rozpoczęła studia w wieku lat 14 albo NIE JEST Izabellą C. Fakt łatwy do sprawdzenia. Myślcie to nie boli.

9 odpowiedzi na “Niniejszym dementuję i Ja.”

 1. Najlepsiesza informacja to jednak ta o wliczaniu dochodów z prostytucji do polskiego PKB. Nie wiem jak to koledzy statystycy wyliczą ale to już na 100% pewne że prostytucja podreperuje statystyki instytutu guseł wszelakich. Nie wiem jak wyliczą dochód z czegoś co jest nielegalne chyba z fusów wypitej w urzędzie kawusi;)))
  Jeśli polskie prostytutki nie będą wyrabiać założonej przez rząd normy, proponuję w przyszłym roku dorzucić do PKB korupcje., bo w niej Polska jest prawdziwą potęgą gospodarczą. A że czasem jakaś afera wyjdzie spod dywanika to i gusłowcom łatwiej będzie wyliczyć, a nie tylko kawą się katować.

  1. E tam, piniądz to piniądz. W takim USA – naszym wzorcu niedoścignionym – można przebywać nielegalnie czyli łamiąc prawo i będąc przestępcą, a podatki cza płacić. Jeżeli nie należy się numer ubezpieczenia społecznego (SSN) albo posiada napis „Nieważny Do Pracy” to pisze się liścik do poborcy podatkowego i ten przysyła inny numer, na który już można się rozliczać.
   Potęga ten piniądz.

   1. No, kasa rządzi. Spartanin swojemu niewolnikowi zabierał 50% plonów,. współczesny niewolnik w PL jak to jakiś instytut ostatnio wyliczył oddaje państwu ponad 83% swojego plonu. Ciekawostką ekonomiczną mijającego roku jest to że chiński rząd zwolnił z podatku małe firmy (te które mają miesięczny obrót niższy niż 11tys PLN). Dotyczy to ok 6 mln firm. Chińczycy budują klasę średnią, bo po tym ruchu małe firmy rozkwitną i powstaną jak grzyby po deszczu.

    ps. Że tak pojadę Houellbecq’iem: „Człowieka zachodniego charakteryzuje jego miejsce w procesie produkcyjnym, a nie jego status jako reproduktora”.

 2. To jeszcze nic, w Łowiczu puścili wolno xiedza co po 2% potracil kobiete, a nastepnego dnia xiadz dobrodziej przyszedl na przesluchanie tez pijany i tez go nie zatrzymali.

   1. Teraz jest lepiej niż było w PRL;)))))))))) I ksiądz ma fory i syn sekretarza ma haj lajf np. syn Jaroszewicza został właśnie prezesem giełdowej spółki. A taki bękart znaczy nieślubny syn Bieruta pan Górski w wolnej Polsce też źle nie miał dupkę w Rzymie jako ambasador RP grzał przez wiele lat do emerytury dojechał na stołku sekretarza w randze wiceministra w MON (odpowiadał za pion wychowawczy jeszcze w 2004r!!!) Bo sprawiedliwość w Polsce jest! Inny nieślubny syn Bolesława ten co o ojcu książkę napisał to on w PRL był ambasadorem polskim w RFN ale umarło mu się chyba ostatnio. Swoją drogą ciekawe co porabiają ich dzieci. Zdolne po dziadkach i rodzicach są należy się im bycie KIMŚ;))))

Możliwość komentowania została wyłączona.