11 myśli na temat “[Ust. o Kontr. Publ. i Wid. z 31 VII 81 r., Dz. U. nr 20, poz. 99, zmiana 1983 r. Dz. U. nr 44, poz. 204 {…}]

 1. Nie ma co obchodzić; 2000 gołębi jak się zesra ze szczęścia, że je wypuszczono to pięknie Danzig będzie wyglądal, gówniano tak jak świętowana rocznica z perspektywy lat.
  (A grzybiarzom – przynajmniej niektórym – życzymy z całego serca obfitych zbiorów muchomorów sromotnikowych. A nuż naprawią służbę zdrowia…)

 2. a oto pozostałe wiadomosci z Wybrzeża:
  (cyt.)
  Policja do tej pory nie zbadała drogi, którą szła zaginiona ponad trzy lata temu Iwona Wieczorek. Jak informuje TVN24, teraz ma to nastąpić. Funkcjonariusze mają zamiar przeszukać tę okolicę, bo na nowy ślad w okolicy natrafił jasnowidz Krzysztof…
  (kon. cyt.)

 3. Panie, pal szesc grzyby! Wartości odzywcza zerowa, tyko sie struc mozna. Panie Makowski kleska we Francji! Kiepskie winobranie sie szykuje. Wino zdrozeje, bo francuskie chytre rolniki biora przyklad z Polakow i nie chca sie ubezpieczac.
  Nie to co pozadny anglosas. Taki to ma ubezpieczone wszystko, od wlasnej nogi po telefon. Ostatnio popularny tu dom wysylkowy promuje ubezpieczenie dla kotów i psów. Jakby tego bylo malo to jeden dziwny pies w telewizji reklamuje zeby sie ubezpieczyc od ewentualnych kontaktow z osobnikami nieubezpieczonymi.
  Summa summarum zycie jest „kuresko” niebezpieczne wiec moze by tak nowy rodzaj polisy dla nienarodzonych tak na wypadek jakby ktos ich powolala na ten szalony swiat?

 4. Moi współpracownicy się za to cieszą, widzę to nie tylko w ministerstwie, bo co jakiś czas podsuwam kolejną łubianeczkę lub dwie i mówię: no to teraz przyszła twoja kolej – zdradził polityk PSL.

  nie do końca rozumiem: znowu kolej?

   1. no i przez te Grzybki / chłód rodzinnej kryptki / nazbyt szybki daaał Ooobiaaadkom kres…

Możliwość komentowania jest wyłączona.