(…) prezydent Warszawy stała w kolejce z grupą niezadowolonych osób i miała rację nie chcąc zapłacić za bilet. „Pani prezydent nie myślała o sobie, myślała o przeciętnym warszawiaku, który chce zobaczyć park w Wilanowie. Wstęp do parków powinien być za darmo. Warszawa może być dumna z Hanny Gro…

fala niezadowolenia wzbiera i dociera na najwyższe szczyty i zalewa wrzątkiem Oburzenia.
wszystko za Darmo – słychać wołanie Władzy.

parkowa-pkp-z-cieniem-02-maj-2013

……………….

Prezydent Turcji Abdullah Gul powiedział natomiast, że „wyrażanie odmiennych opinii w czasie pokojowych demonstracji jest rzeczą naturalną”.

uff. (znaczy: gul.)
A wilanów pomścimy. Ramię w ramię z Władzą, z Partią, z Narodem. frontem.
dość okradania Nas na biletach do Parku.
……………….
na Lewo park na Prawo park.
(a dołem wisła wzbiera.)
……………….

Niestety, rada telewizji i radiofonii wystosowała ostrzeżenie za jakąś wypowiedź na temat premiera jako osoby prywatnej i może być tak, że stację zamkną, przynajmniej tymczasowo. Reszta stacji telewizyjnych nadal milczy, a to dlatego, że właściciele są finansowo powiązani z premierem. Ma ich w garści. Podobnie z resztą jak z rynkiem budowalnym. Korzystający z obecnego eldorado to ludzie z otoczenia partii premiera, ale też i jego zięć.

  occupy taksim, niektórzy mają już dosyć
  By koszyczek

14 odpowiedzi na “okupuj wilanów (też Park).”

 1. Postukaja w garnki, a w przyszlym roku wybiora „nowy – stary” rzad. Bulgarzy tez protestowali a jak przyszlo glosowac to nie bylo na kogo. W Bulgarii wladza w karty grala o darmowe loty rzadowymi samolotami. Ciekawe o co w Polsce gra sie toczy? Tak w ramach igrzysk mozna by podac do gazet. lud mialby ucieche.

  ps. Wczoraj w Kambodzy stlumiono strajk w fabryce Nike, robotnicy chcieli podwyzki plac. Palami i gazem zostali spacyfikowani, a siedmiu trafilo do ciupy. Pacyfikowala ich kambodzanska policja oplacana z ich krwawicy, a nie biale kolniezyki korporacyjne w najkach.

  1. To samo działo się w Polsce po pierwszej komunie z tym, że nie chodziło o podwyżki, a zamykanie zakładow i nie o zachodnią markę ale polskie przyziemne byle jakie produkty.

   1. (cyt. f-bók)

    makowski
    A skoro Wszystkim zeszło na wspomnienia: nie mogę sobie niestety przypomnieć, co robiłem 4tego Szerfca. ale na pewno byłem pijany, gdyż organizowaliśmy pewien festiwal rokendrolowy. w Pracy znaczy.

    (kon. cyt.)
    a to tak: że mam Alibi…

    1. dobre;))))
     Ale ja mam lepsze alibi! Nie mialam jeszcze dowodziku bo nie mialam osiemnastu lat. Psze wysokiego Sadu, to nie moja wina co ONI wybrali!;)

     ps. Psze Sadu, jak sie jeden z nich przyznal (patrz powyzej), oni to po pijaku zrobili!

      1. to Pan teraz nie narzekaj… masz Pan to, coś Pan wybrał. (+ szynkę jak za gierka.)

       1. Wlasnie! Niech ma!;) Samo zycie_rycie.

        a propos zycia ->”Zycie – nieudany eksperyment biologiczny zakonczony na ramionach szesciu nieznajomych, ktorych celem jest zatkanie toba dziury w ziemi” F. Allen

        Ale to za duzo filozofii jak na mnie. Zabieram moj lunch box i ide. Bede gapic sie z klifu i dupencje niezdrowo grzac w sloneczku. Klaniam sie!

        1. Zaro – to albo mię się popierdoliło albo to nie ja zrobiłem 4 czerwca dniem hańby narodowej i próbowałem ratować Naród, który jak owce oddawał głosy na solidaruchów, którzy rządza. Państwu się jednak coś pomyliło. Premierem jest były NZSetowiec co zamiast na wykłady to na strajki. Do tego z 3 miasta co już samo w sobie dyskredytuje (fuj!).

          1. Tak. tego dnia.
           (+ na naszym festiwalu, później. Tradycyjnie. taki etos… [Slowo ostatnio nieco rzadko słyszane.])

Możliwość komentowania została wyłączona.