3 x Cytat.

1. (f-book)

Aleksander Z. Zioło: Oglądam Smoleńsk (…) profesor Krzemiński pogrąża swoich kolegów z Platformy Obywatelskiej. Smutne. (…) No i nie ma żadnej kobiety, a szkoda. Męska krwawa polityka. Nie mamy „instytucji” państwa i komisja Millera nie na twarzy… (…) Kłótnia o filmy, ale przecież wiemy (?), że wszystko było już dawno i wszystko nieprawda… (…) „Państwo” jest już niewiarygodne… no może dla urzędników jak im płaci…

2. (f-book)

Jacek Śliwczyński: „Anatomia upadku” – to jest dokument o upadku i chaosie państwa w jakim żyjemy. (…) „Katastrofa w przestworzach” – tam – kiedy są ujęcia z ruskiego baraku lotów – na ich ścianie w baraku – widać nasze godło z Białym Orłem.
„Kanadyjczycy” kompletnie pogubili się w tej produkcji i widać, że robili to na chybcika. „Kanadyjczycy” są świadectwem upadku godności państwa w którym żyjemy – a ministrowie Tuska – AUTORYZOWALI TO GÓWNO!

3.
Jak owce

Tomasz Machała: Byłem dziś na konferencji Otwartych Funduszy Emerytalnych. Przez prawie godzinę z bólem patrzyłem na tę straszną komunikacyjną katastrofę. (…) Rząd jeśli będzie chciał, ostrzyże je tuż przy skórze. Albo zaprowadzi na rzeź.

  Krzysztof Berenda: OFE chyba jednak chcą zostać zlikwidowane. IGTE zrobiło konfę, gdzie twardo chcą emerytury bez dożywocia, ani żadnej dobrowolności. (…)”

Pewnie – po co OFE mają mówić. Rząd powie zamiast nich. To będzie pouczająca historia kilku firm, które z prowizji na czysto wzięły w sumie chyba 6 miliardów złotych i nie były za to w stanie zrobić skutecznej komunikacji.

Polska Komunikacja Publiczna (d. Lot).

3 myśli na temat “3 x Cytat.

 1. ps.
  a teraz Coś Z Zupełnie innej Beczki.

  – W telewizji miał być nagrany wywiad z Aleksandrem Kwaśniewskim – mówi tygodnikowi. – Prezydent przyjechał w towarzystwie Włodzimierza Czarzastego i jakiegoś pana. Zaprosiłem ich do swojego gabinetu na kawę. Rozmawialiśmy. Od prezydenta usłyszałem: panie dyrektorze, fajny z pana chłop. Ja już tej polityki nie rozumiem. I mrugnął porozumiewawczo do Czarzastego. Przez myśl mi nie przeszło, że dwóch polityków przywiozło dyrektora telewizji. (…)
  Myślałem, że to ich szofer. Był bardzo usłużny. Otwierał drzwi, przymilał się. Nikt oficjalnie wtedy nie powiedział, że on mnie zastąpi. Następnego dnia było wiadomo, że pan Jasiewicz to nowy dyrektor telewizji.
  (…)
  – (…) prywatnie brat księdza prałata Janusza Jasiewicza, bliskiego współpracownika metropolity gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia.
  (…)
  Według „Wprost” prowadził też kantor i był zarządcą parkingu przy kościele św. Brygidy. Tego drugiego doświadczenia dyrektor Jasiewicz (…) nie potwierdza…

Możliwość komentowania jest wyłączona.