Mieszkańcy Miasta (i przyjeżdżający) entuzjastycznie fetują Władzę.

Budyn-2013-dolny-wrzeszcz

……………………………..

(ale może to wczorajszy występ akustyczny w super samie.)

← Poprzedni wpis

Następny wpis →

12 komentarzy

  1. bo może o ten BUDYŃ chodziło

  2. Feta jest zastrzeżoną nazwą dla Greków przez EU. Tutej można co najwyżej (Rysy 2444mm) oscypkować władzę co bym chętnie zrobił.