– Spółki budowlane ogłaszają upadłość albo liczą straty, a na programie autostradowym zarobią prawnicy – nie ma wątpliwości Marek Michałowski, prezes Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa. – Z powodu niechęci GDDKiA do ugód z wykonawcami sądy zamieniły się w organizacje rozliczające kontrakty. Dyrekcja wydaje fortunę na obsługę prawną sporów, które w dużej części sama spowodowała – twierdzi.

auto da fe.

Black-magic-low-34-o13

7 odpowiedzi na “z radością i ochotą (d. wolą) witamy nowy Tydzień.”

 1. Na kilkanascie firm budowlanych ktore bardzo dobrze znalam z racji mojej pracy lat temu szesc na rynku ostaly sie dwie. A jeszcze ciekawsze jest to ze ogromne budynki marketowe ktore budowalam „temi rencami” w latach 2000-2007 juz dwa razy zmienily wlasciciela.
  Takie cuda, a przede wszystkim taaakie tempo tylko w PL. Ale nie ma sie co dziwic w Polsce mamy BOR tzw biuro ochrony rzadu, ale ministerstwa ochraniaja ochroniarze z prywatnych firm. Ba! Komorowski tez teraz zrezygnowal z BOR i Pałacu Prezydenckiego tez juz BOR nie ochrania tylko prywatna firma.
  Skoro BOR mozna zastapic to i rzad i prezydenta tez. Proponuje wyleasingowac z jakiegos osciennego landu nowych ministrow i prezydenta. Pewnie taniej wyjdzie.

   1. Jestem za.

    Szwajcarow bardzo lubie za rozsadek. Przyklad w 2011r.w okregu Raron (znanego z walk krow i grobu Rilke’go) smieci wyrzucalam tylko w workach ktore nabywalam za gotowke na sztuki. W PL niestety nie do wprowadzenia bo zaraz okazaloby sie ze ktos robi podrobki workow albo i co gorszego.

    ps.bardzo pogladowa tabelka

Możliwość komentowania została wyłączona.