(…) a o jej znaczeniu dla Polski opowiada Konstanty Gebert, publicysta współpracujący z „Gazetą Wyborczą” (wybrano go m.in. dlatego, że mówi dobrze

…po angielsku).
Gdyż przecinek jest najważniejszą ze Sztuk — co podkreśla też inny Pan (v. jak wiktoria).

kid-s-Play-2013-02-

3 odpowiedzi na “z cyklu: zabawne cytaty dla Pana Cukra.”

 1. ps.
  (cyt. – facebook)

  Piotr Czerski: Widziałem wczoraj taki film na TVP1, że Fronczeski był ojcem i miał syna, i ten syn zaczął się dziwnie zachowywać, no i okazało się, że się zakochał w takiej dilerce, urzędującej w mrocznych klubach z muzyką rockową zespołu ONA. I podkrada pieniądze, i być może bierze dragi, chociaż to dobre dziecko. Potem zrobili mu przeszukanie i znaleźli tylko worek z marychułaną, więc się ucieszyli, a żona Fronczeskiego nawet się spaliła i zaczęła do niego dobierać. No ale potem temu synku wypadła szczykawka, więc zrobili testy i mleko się rozlało, a potem to już w piętnaście minut wszystko: odwyk w Monarze, ucieczka z ośrodka, no i w końcu ten syn umarł Fronczeskiemu na rękach na Dworcu Centralnym, na którym w dwa tygodnie spędził osiem lat w najgłębszym kanale. Tak wyglądał przynajmniej. No więc gdybym nie wiedział co to są odruchy stadne wśród zwierząt i dziennikarzy to pomyślałbym, że lobby dilerskie jest szalenie wpływowe i dba o konserwację monopolu ufundowanego na prohibicji.
  (…)
  Unka Odya
  nie powstaną nigdy zadne prawdziwe filmy o zqadnych narkotykach. bo jakby mial wygladac prawdziwy film o kwasie? grupka kolesi znosi na chate jednego pluszaki i swiatelka choinkowe, godzine pytają sie, czy już komus weszlo, dzwonią do dilera, zeby mu nawrzucac ale w trakcie telefonu zaczynają sie smiac i gmerać w dywanie/obserwować boazerie.
  filmo amfetaminie: grupka kolesi wciąga, idzie na impreze, zżuwa wiadro gum.
  film o mefedronie: grupka kolesi idzie na impreze, na której dużo gadają o tym, że życie jest dobre i probują przytulać przypadkowych ludzi.
  film o grzybach: grupka kolesi idzie do lasu, troche rzygają, dużo sie śmieją.
  itd itp

  (kon. cyt.)

Możliwość komentowania została wyłączona.