Tytuł polskiego polityka 2012 roku uzyskał prezydent Bronisław Komorowski (…) Aż 58 proc. respondentów nie wskazało żadnego polityka.

coraz częściej jestem = Większością.
(czy to znaczy, że upadam?)

rekawiczka-swieta-2012-oo201

………………………..
ps.
(gdyż zawsze musi być Długo Pisane; gdyż krótko piszą tylko gópki, co które nie umieją,)

– Prace może są mało widowiskowe. Można zobaczyć na drodze panów, którzy opukują specjalnymi młotkami nawierzchnię, która wzbudza ich niepokój – opowiada Edyta Mikołajczyk, doradca zarządu Lotniska Warszawa-Modlin.

………………………..
ps2.

~SenecaFlyer
Po raz kolejny proszę o sprostowanie wyżej podanej informacji! Trochę rzetelności w Waszym fachu dziennikarskim by się przydało. Pas na lotnisku EPMO nie jest skrócony. Jest CAŁKOWICIE ZAMKNIĘTY dla wszystkich samolotów (również tych którym wystarczy krótszy pas). Informacja taka jest przekazana pilotom za pomocą depeszy NOTAM której treść wygląda tak:

  „RWY 08/26 CLSD. 24 DEC 13:34 2012 UNTIL 08 JAN 23:59 2013. CREATED: 24 DEC 13:36
  2012″

A brzmi następująco:
(…)

………………………..
(cyt.)

Paweł Tomczyk [facebook]
Ciekawe, że mimo zdecydowanej przewagi liczbowej zielonych nad pomarańczowymi, gra sprawia wrażenie wyrównanej…

Zrzut-ekranu-2012-12-27-(godz.-18.10

………………………..
dobranoc Państwu. przyjemnych odlotów und Dobrych Doradców.
(a jak kto spotka Wałesównę to powiedzcie Jej, że ją Dzielnicowy sk. szukał. więc niech sp.)

11 odpowiedzi na “Czy istnieje życie Pozamediowe?”

 1. Ulica Gienka nauczyła bowiem, że zanim „w ciemną bramę ryj wstawisz, sprawdź, czy wyjmiesz nieobity”. Gienek sprawdził i zbudował domek tak, że pompy woda gruntowa nie podmywa, mróz podmurówki nie niszczy i z dachu nie cieknie, bo papówek solidnych wbił aż nadto. – Jak k… to jest, że ja się dowiedziałem, a oni nie wiedzieli – pyta mnie teraz Gienek.
  – Ten Modlin cały. O mgłach nie wiedzieli, a mróz im beton porżnął. A tu wszyscy wiedzą, że jesieniom to nic pół dnia nie widać, a jak ziomber chwyci, to aż trzaska, dlatego mieszankie takiego cementu ja zrobił, że nic go nie ruszy – mówi Gienio autentycznie roztrzęsiony, który działkę z 10 kilometrów od modlińskiego lotniska posiada. Nic nie odpowiedziałem. Bo co mam mu powiedzieć? (…)

  1. A być może kluczem do tej zagadki nie jest opłacalność samego lotniska, lecz kwestie niejako „towarzyszące” jego budowie jak np. ceny okolicznych gruntów. Zadziwiające było też to, że media w zasadzie tych trudnych pytań nie zadawały.
   „Modlin czyli scenariusz dla Stanisława Barei”
   Paweł Piskorski

 2. Tak istnieje takie życie, i dotyczy tych co naprawdę rządzą Polską, ich nazwiska w mediach się nie pojawiają, a jak się sporadycznie pojawią to rząd szybko upada.

  1. (cyt.)
   „Tomasz Hypki, ekspert w dziedzinie lotnictwa: – Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych wykonał ekspertyzę, z której wynikało, że port w podwarszawskim Modlinie nie nadaje się do otwarcia. Ale nikt się tym nie przejął.
   (kon. cyt.)

Możliwość komentowania została wyłączona.