7 odpowiedzi na “Czy ta zima wykończy Rząd (d. reżym) tak, jak zima 1979/80 – reżym (d. rząd) gierka.”

 1. ps.
  i Nie Na Temat (NNT) oraz Nie czarno-na-białym (NCzB):

  Józef Cukier
  (facebook)
  no więc gdyby dziś Jezus przyszedł na świat w stajence… to… na miejsce przyjechałby tewałen24 i uczynił przejmująco-wstrząsającą relację na żywo. Zaproszeni do studia eksperci wymądrzaliby się jak mają w zwyczaju, a dociekliwi reporterzy chodziliby po urzędach i pytali: copaństwomaciezamiarzrobić. Koniec końców przyjechaliby z opieki społecznej w asyście dzielnicowego, dziecko odebrali, a Maria i Jóżef poszliby do aresztu (ich proces odbiłby się głębokim echem i był oczywiście relacjonowany). Środa i Terlikowski pisaliby felietony… i zbawienie wuj strzelił.

  …………….

  Bezpieczeństwo operacji lotniczych jest priorytetem dla zarządu Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa- Modlin, toteż w/w decyzja została przyjęta ze zrozumieniem

  1. Dodam, że jeśli dzisiaj Jezus urodziłby się z powiedzmy porażeniem mózgowym, albo zespołem downa to by go szybko ukamieniowali na lubelskiej czy opodkarpackiej wsi, tuż przed pójściem do kościoła. Wiadomo – badania prenatalne niechętnie wykonywane, ale ambasada Izraela w Paryżu twierdzi, że kamieniowaliby Palestyńczycy – więc nie wiem.

   1. będą także żywymi symbolami tego, że Polakom bardzo się chciało w tych niełatwych przecież czasach kryzysu – powiedział Tusk.

Możliwość komentowania została wyłączona.