– a co tam Panie w polityce.
– nic. Piłkarzyki trzymają się mocno……………………

Kucharski bez ogródek mówi: «To jawna prowokacja wymierzona w rząd – w polskie państwo. Jestem przekonany, że premier Tusk nie zgodzi się na coś takiego…»

na co?
na (konsekwencje) umowy gazowej?
na sytuację w (tzw.) służbie (tzw.) zdrowia?
na zapaść w Budownictwie i na (tzw.) Autostradach?
na […]
nie zgadliście

8 odpowiedzi na “Prowokacja, jawna.”

 1. Panie! Rewolucja! W tv strajk gornikow pokazali i to nie byli zagraniczni gornicy tylko polscy!

  1. Rewolucja (?) to będzie, jak zaczną (najpierw nie-Mówić — a później) o „chwilowych przestojach w pracy” mówić… (znaczy: chwilę potem.)

   1. odwoluje. rewolucji nie bedzie, bo rzad daje kase na prawo i lewo i nawet podwyzszyl „rodzinne” o 6zł (slownie: szesc)

    1. ps. Co do notki o Marksie to z niego (M.) byl taki chitry cwaniak ze wiekszosc zycia „przezyl” na obrywkach spadkowych plus regularna kasa od Engelsa. Ja Panie Makowski twierdze ze te jego poglady to one pochodza z tego ze ten chlopina cale zycie kombinowal jak tu sie nie narobic a zarobic. I mu sie udalo!!! Tylko corkom nie wyszlo, jak Engels-sponsor pacnal w kalendarz to jedna z nich wraz z mezem popelnila samobojstwo ze wzgledu na brak srodkow do zycia.

     1. aanne:
      prawda. Marx, pani — któren hańbi święte imię Braci M. — to taki lepszy Cwaniak w duchu hipsterskim: na koszt Rodziny chetnie polewicuję.
      Frumunda M.
      prawda.
      nie będzie Wojny. Narody chcą pokoju i mają dobre chęci:

      Dziś Christofias, który w młodości studiował w Moskwie i należy do komunistycznej partii Cypru, kolejny raz tłumaczył, że zaciągnięcie pożyczki od Rosji nie byłoby niczym nadzwyczajnym.

       – Z Rosją mamy przyjacielskiej relacje…

      no to będzie Pokój (z widokiem na gaz łupkowy).

Możliwość komentowania została wyłączona.