„jeśli nie chcesz się wstydzić tego, czym zawozisz Dziecko do szkoły…”

powiedział Pan Ładny w Tewałjakimś, z rana w Dzień Boży. i słusznie: jutro Poniedziałek: i wstyd nowy.
z Dzieciątka. (a można temu — za pobiedz. znaczy: zajechać.)
no to do kompletu: Komóra (komuna lub komura). a co?!? nie ma wstydu: czarna…

← Poprzedni wpis

Następny wpis →

13 komentarzy

  1. euro collapse

    Ja bezwstydnie woziłem dzieci tramwajem, rowerem i starymi samochodami, a nawet o zgrozo! Odprowadzałem pieszo lub też zimą wiozłem na saneczkach.
    ale fakt, chujowe mam wyczucie wstydu, bo telewizji oglądam mało i głownie filmy

    • makowski

      Jesteś Pan Nieodpowiedzialnym i Nie powinienieś mieś dostępu do.
      (ew. Praw wyborczych, gdyż mnie się myli.)

  2. Widzę, że telewizja zbija komórki mózgowe jednak niestrudzenie.
    (z wyjątkiem polityków – tym rośnie jedna duża komóra)

    • makowski

      no, nie wiem… we mnie — inspirująco. ale może to kwestia ilości: w Małych Dawkach = wzmacnia; w Dużych — zabija…

  3. fieloryb

    A jak ktoś nie ma dzieci? Ma się wozić pod szkołę sam?

    Niech się Pan Ładny z tefałenu przyzna, że kupił nowe auto i chce przyszpanować. ;-)

    • makowski

      Pan Ładny mówił z pozycji takiego, który już niejedną Samochodę przeleciał (czy niejednym, gdyż mnie się myli.)

      • fieloryb

        Jak powiedział Cuma w tym filmie: „telewizja kłamie”.

        Proszę mi pokazać oglądacza, który zapamięta coś więcej niż fragment.

        Proszę mi pokazać nadawcę, który zawsze powstrzyma się od komentarza nacechowanego wartościująco.

        Jakież to pole dla propagandy i manipulacji.

        • makowski

          …i to Pole wielokrotnie zaorane i nawożone i Trójpolowokanałowe…