– Prawdopodobnie zagrają jeszcze Maciej Maleńczuk i Krzysztof Skiba, rozmowy z tymi artystami jeszcze trwają – mówi Jarosław Krauze z wrocławskiej „S”.

  Scorpions w zajezdni, a Solidarność przy fontannie

a w obrazku: okładka miesięcznika kommunistycznego NON STOP (1989). bez związku.………………
ps.

Rafał Rękosiewicz (facebook)
o ja pergole!

9 odpowiedzi na “mieczysław fogg na białym koniu”

 1. Na pokaz filmu legendarny działacz Frasyniuk, który za pozwoleniem esbeków ukradł kasę swoich kolegów, podjedzie swoim najnowszym maserti i ci co się na to maserati kiedyś zrzucili będą mogli sobie je pooglądać z bliska.

   1. ja się nie znam. wiem tylko, że już 2gi (o ile pamiętam drugi, ale…) raz płacimy — z Kasy inż. mamonia Oszywi. — za ostatni koncert pp. skorpionsów. i z tej samej Okazji, nadal: zwycięstwa nad odwiecznym Wrogiem & faszyzmem (radzieckim…)

    1. a nie, zupełnie nie o bzdurne koncerty mi idzie (w tym artystów z enerdowa, albo coś mi się miesza), ani o jakieś rocznice
     (to do 'komcia’ no1 było)

     1. nie wiem, jak to było z Piniorem, Fra. & Wro Kasą. (tak: widziałem jakieś filmy bohaterskie, ale ja się nie znam na polityce.)
      znam się chyba jednak trochę na tzw. rozrywce & rokendrollu — i nawet enerdowskim, niekiedy: goniliśmy kiedyś {1983} Enerdowski zespół po korytarzach hotelu „poznań” czy „polonez”, gdyż mnie się myli. i z tej wiedzy wiem — TAK: wiem: że ktoś tu dyma — a w tym & Przede wszystkim: budżet Ministerstwa Dziewictwa.
      na kasę (= za usługę pt. wolność.)
      Tu i Teraz.
      (= jak kiedyś, tylko w innym Stroiku.)

      1. i jeszcze:
       „bzdurne” Koncerty — też kosztują… Kajle „solidarna” minoge 14,5 Miljona; a Robert „to kompletna klapa i kompletna klęska” Wilson = …
       ps.
       „ECS nieprawidłowo wydało 9,3 mln zł. Winnych nie stwierdzono” (tamże.)
       Twój Anioł Wolność ma na imię. wolność wydawania.

Możliwość komentowania została wyłączona.