korekta: bóg żyje. w polsce (kraju Konana).

– Nigdy nie widziałam nic podobnego w Polsce. Polacy ciężko pracują i szanują cudzą własność. Wierzą, że na życie zarabia się pracą a nie kradzieżą. Jeśli chcesz mieć ładne ubrania czy nowy telewizor, to nie rozbijasz sklepowych okien, tylko pracujesz i zarabiasz na te rzeczy, a potem za nie płacisz – powiedziała Polka.
Więcej na stronie The Sun.

tak: myliłem się.
kraj ciężkiej Pracy, bohaterskich Potomków herosów (i drogich biletów do londynu).

22 myśli na temat “korekta: bóg żyje. w polsce (kraju Konana).

 1. Pan jakiś jakby się robi chwiejny w swych dotychczas niezłomnych poglądach ( jak na uczciwego Chistoryka po UW…). Pan nawet w Takie Święto Wykopaliska i Kwerendę prowadzi?
  o tempora, o w mordę….

  1. abogdyż Ten patos Dnia Święconego… ta Po Goda (a w tym Duha Rodaków, skaczących z Płonących Okien Ich, wiadomo, Kamienic…)
   no, nie mogłem zostać Obojętny.
   (= na 1. Krzywdy 2. Godność Narodu…)
   i ten Koń, co jaki jest, kazdy widzi — a mimo to zerwał się z Uwięzi… no, Symbole Jawne.
   no, przemiana.
   (w powietrzu Wisi.)

 2. a ta Przemiana ( co to NIBY Wisi), to na Lepsze czy na Gorsze?
  bo mnie jakoś tak głupio Prorokować, ja tam Prosty Liberał…

  1. Panie! a skoro na Gorsze — to „Na Lepsze” przeca… u Nasz.
   pan Pana V. nie zrozumiał. nie jesteśmy, gdy nie Narzekamy…

   Wśród ekonomistów nie ma zgodności ani na temat tego, czy inflacja w tym roku będzie jeszcze rosła, ani czy dane za lipiec nie wynikają ze zmiany metodologii.

 3. Napisał pan: ” na stro­nie The Sun.” – pomyślałem sobie nie będę tego naciskał bo i tak po angielsku nie umiem, ale żeby napisać że nie umiem po angielsku musiałem sprawdzić czy to jest po angielsku, nacisnąłem a tu jakież zaskoczenie, wlazłem na stronę Rzepy… i teraz pytanie: czy The Sun kupił już Rzeczpospolitą???

  1. nie. to się nazywa „licentia webbica” (albo „hipertextica” gdyż mnie się myli, wiadomo.)

 4. ps.
  qadam pisze:
  9 sierpnia 2011 o 8:45 pm

  inter­ne­towy:
  lubisz śmieszne koty? ja mam ich kilka, ale nie oddam …

 5. „licen­tia web­bica”

  Oczywiście nie kumam o co sie panu rozchodzi = wiadomo, ale nie dociekam bo idę zaraz spać, jutro czeka mnie ciężka praca na budowie…

  PS. Podobno TK zawyrokował że ustawa o nie propagowaniu symboli komunistycznych jest niezgodna z polską konstytucją? Jak tak to dobrze, bo zawsze przed spanie puszczam sobie międzynarodówkę, i wie pan jakiś sąsiad gumowe ucho itd., dobry ten nasz TK, już zaczynam – Wyklęty powstań!!!…

 6. @qadam

  Zawsze zazdrościłem ci tego avatara, ale i tak nie umiem wstawić = wiadomo = po zawodówce jestem, to chyba wiele wyjaśnia, dobranoc kocie…

 7. Piszę że jestem po zawodówce ale prawda jest taka że po dwuletniej budowlance… no dobra – Wyklęty powstań ludu zie!!!… – o cholera ktoś puka! – pewni jesteście że TK tak zawyrokował???

 8. za Komuny, (tfu, jakby Pan Makowski powiedział) wykształcono Was Budowlańców werbalnie na niezłym poziomie, czy to tylko jakieś ekstremum?

 9. podobno rekin finansjery z ulicy murowej mial wyznac, ze wysokie podatki dla bogaczy nie szkodza gospodarce. Wyglada ze teraz Obama i Jarkacz spiewaja te sama piosenke

 10. Panie M: Panu nawet jak coś się myli, to Robi to Pan Z Klasom i Wdzienkiem, z Reguły niedostępnym zwykłym śmiertelnikom !

  1. i s Szacuneczkiem, ale: tem Razom to żeś się PAN pomylił… (gdyrzjednakowoż jest niestety inaczy.)
   ja (Jaja-k) się mylę — to już Grubo.
   do bólu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.