moralni Zwycięzcy turnieju „Jarocin gra dla Stopy” — grupa R.U.T.A. (gdyby Sędzia nie był Przekupiony) — wzmocniona siłami 1/2 Pokolenia j8… (korzystny transfer załatwiony wyłącznie Uczciwymi metodami).a niżej – oko naszego Fotoreportera uchwyciło moment przedstawiania propozycji korupcyjnej („oo, tyle Wam damy…”) przez przedstawiciela (pozornie) zwycięskiej drużyny o jakżesz Złowrogiej, Bolesnej i Znaczącej nazwie – „moskwa„… (oczywiście wiecie, Z KIM Oni się zadawali, wtedy… tylko popatrzcie.)
tak: nasz Naród (= Polski i Ludowy) = musiał przegrać, ale wygrał Moralnie…
jak zwykle.

8 odpowiedzi na “korupcja w fut Bolu, korupcja w Muz Ace, korupcja w babilonie… (albo odwrotnie, gdyż mnie się myli)”

 1. I NAWET GW DONOSI (NOMEN OMEN):

  Nawet turniej piłki nożnej rozegrany pomiędzy grającymi na festiwalu zespołami (wygrała Armia z Robertem Brylewskim w składzie) ma w Jarocinie drugie dno

  NO, DNO.

 2. Jarocin w tym roku znów sprzedał się do ostatniego biletu (choć wydawało mi się, że słuchaczy jest nieco mniej niż w ubiegłym roku), był najlepiej wyprodukowany i dopięty organizacyjnie z ostatnich trzech edycji. Ale muzycznie był najgorszy. Szary, bury, unieruchomiony na artystycznej mieliźnie.

   1. na jaki? o Muzyce… (się nie znam, ale) nudy. acid drinkers (świetny koncert, choć to 100% nie moje klimaty); R.U.T.A. (tylko kawałek, bo właśnie wjeżdżaliśmy)… a reszta? nuda, przewidywalność (no, wielu rzeczy nie słyszałem, gdyż ile można…)
    Apocalyptica — liczyllem trochę na — (mnie) zawiodła; nudne 100% zawodowstwo bez pomysłu, co z sukcesem (sprzed 20 lat ;) zrobić…
    no i Problemy…

    front Jedności Brud-punka i Lalusia Czesanego

Możliwość komentowania została wyłączona.