kwiat młodzieży jarocińskiej, warszawskiej i międzynarodowej; w braterskim uścisku. poranek autorski grzegorza k. witkowskiego: od lewej: adam martuzalski (acapulco), tadeusz szmidel (jarocin), guma (moskwa), walter chełstowski (jarocin + w-wa), grzegorz k. witkowski (bohater), krzysztof hajdasz (jarocin).u-Aktualnienie — (niby) nie na temat, ale…

  Oświadczenie nowego wójta, w sprawie festiwalu Rock na Bagnie, dla wielu zaskakujące. Wrzucam zrzut ekranowy, bo perełka, a bywa, że takie oświadczenia szybko znikają z sieci.

Przypomina mi to artykuły z lat 80tych, które ukazywały się w gazetach. Szkoda Bagna, ale jestem przekonana, że odrodzi się w nowym miejscu. Podskórnie chciałabym, żeby to był Jarocin. Nawet jeśli teraz skręca w stronę rockowiska (kolejne, nie wiem po co).
Może warto przemyśleć fomułę, gdzie jeden dzień byłby czysto punkowy, Bagno w Jarocinie.
Jeśli polityka (!) pozwoli.

14 odpowiedzi na “telewizja kłamie — ale Mynie (jarocin 2011 w pigułce)”

 1. Kontrakty na dziesiątki tysięcy złotych dla gwiazd dużego formatu, wyprzedane hotele, przedszkola dla dzieci uczestników i drogie bilety wstępów, tak dziś wygląda Jarocin – Dawniej była to eksplozja rock’n’rolla. Ale nie łudźmy się – to nigdy nie będzie taki festiwal, jak za komuny – mówił w rozmowie z MenStream.pl Muniek Staszczyk…

  (tak: bohaterowie — walki Narodowowywol. + ZBOWID — są zmęczeni…)

 2. Przypomniał mnie się taki dofcip(=suchar hyba), w związku z Myniem:

  – MałgosiuPołóżGłowęNaMymŁonie.
  – ACóżToJestMymłon,Jasiu?

  1. oj, kilka osob przyszło tylko to takie złośliwe foto ;–)
   ale: dziś przyszło więcej (i zostali 2 h prawie; i jeszcze chcieli (= rozmawiać ;))

   1. a pozatem to nie moja dywersja (no, troche moja, ale) — tylko rodzina waltera…

   1. niestety nadal Pracuję na własnej biednej Naszej Szkapie. tylko czasem ją wpuszczają na podwórko do Rzeźni; coby pokazać, jaka będzie Szczęśliwa Pszy Szłość Jutro (w skr. Szczyjtro.)
    każdy rysiek, jak mawiał lenin, tfu — ma 2 Dusze…

 3. „Ale nie łudźmy się — to nigdy nie będzie taki festi­wal, jak za komuny — mówił w roz­mo­wie z MenStream.pl Muniek Staszczyk…”

  Czyli ludzie dobrze mówią – że za komuny było lepij?…)
  Ja tylko po zawodówce to się pytam?, nie znający sie jestem = wiadomo.

Możliwość komentowania została wyłączona.