a ja chyba chcę na Stos… skoro nawet Adam Bujak, fotograf zasłużony naprawdę…
(dla kasy? z żalu, że Włocha wzięli na papieskiego fotografa, choć to on powinien…)
żałosne. jak tam napisałem:
też mam paru Narkomanów i (tfu!) rokendrollowców — i z Lepszymi poświatami. groza, jak nisko upadliśmy.
19-towieczna buda cyrkowa z Kobietą z Brodą to teraz Uniwersytet (byłby)…

i żeby to jeszcze było dobre zdjecie…