tak, też mnie ta reklama LOT-u drzaźniła… hehehe.
Kaczory w reklamie Ryanaira
Ryanair reklamuje się hasłem „Polacy nie kaczory i Ryanairem latają”.
( a to z: Wirtualne Media.)
no to jest okazja, aby rysunek Czeczota – bez linku bo z Sieci. ale kopyrajt: Andrzej Czeczot.
a, tak; bez Związku.






