Poprawioną wersję „Murów” Jacka Kaczmarskiego z optymistycznym zakończeniem można usłyszeć na konwencjach wyborczych Prawa i Sprawiedliwości (…)
Poseł Przemysław Gosiewski z PiS brał udział w kieleckiej konwencji.
– „Mury” to wielki utwór „Solidarności”. My jesteśmy ugrupowaniem z solidarnościową przeszłością i uważam, że prezentowanie go podczas naszej konwencji nie jest nadużyciem. Gdyby to stało się na konwencji SLD, to byłoby nadużycie.
Twórczość wielkich twórców podlega przeróbkom i ja nie widzę w tym nic złego – mówi Gosiewski.

…bo to jest Optymistyczna Piosenka, panie Redaktorze!
………………………………………………………
uwaga! achtung! wnimanje!
update: (dzięki panu Śledczemu Grabuniowi). znaczy: to wszystko Kuamstfo. znaczy: GóWno prawda.
zobacz w komentarzach. lub: u pani Kataryny. nonono… się porobiło.
a co na to pani Joe? ( = czytaj w komentarzach.)