………………
nie wierzymy – ale cytujemy. to nie może być prawda (uwaga! treści erotyczne!): Oficjalny Katolicki Regulamin Odbywania Stosunków Płciowych Z Osobami Wierzącymi.
Autor tego artykułu, młody kleryk został podobno w 1959 r. poddany ostremu śledztwu przez Trybunał Świętej Inkwizycji przy białostockiej Kurii Biskupiej (działo się przed likwidacją Inkwizycji po reformach II Soboru Watykańskiego). Tylko przez wzgląd na możliwość propagandowego wykorzystania wyroku przez ateistyczny reżim powstrzymano się od ostatniego na ziemiach polskich spalenia na stosie. Trybunał ukontentował się jeno ekskomuniką!
(via: kasstor; strona już podobno nie istnieje – ale ile na niej rewelacji!)
………………
Jak rozumieć słowo „powinien” w dokumentach wewnętrznych? – INFORMACJA
Wobec zgłoszonych wątpliwości informuję, że użyte w instrukcjach i innych dokumentach wewnętrznych Związku Harcerstwa Polskiego słowa „powinien”, „powinna” czy też „powinny” lub „powinni” należy rozumieć jako czynność obowiązkową do spełnienia przez określone w tych instrukcjach i dokumentach osoby bądź organy statutowe stowarzyszenia. phm. Grażyna Bartczak, radca prawny.
polecamy też Głos Zuchmistrowski – „księga goci?” – rewelacyjnie zaprojektowany (scrollowane wiadomości przelatujące z prędkością z Gwiezdnych Wojen z prawa na lewo to jest to!); i cały ten świat; jak Jurassic Park… i sklep, gdzie można kupić Zestaw „Anatomia człowieka II” – a w nim:
ciało obdzierane ze skóry w dwóch częściach: Jedna strona brzuszna i jedna strona grzbietowa. instrukcja (oczywiście!) w języku polskim…
………….
Najdłuższy wątek na portalu Gazeta.pl rozpoczął się ponad trzy lata temu. 9 sierpnia 2001 roku, minutę po dwunastej, Rifun napisał „prezentuję historię firmy, w której pracuję, i ludzi w niej zatrudnionych, podkreślam, że wszystko, co opisuję, zdarzyło się naprawdę i w większości opisywanych zdarzeń występowałem w charakterze świadka lub słuchacza. Choć historie te wydają się nieprawdopodobne, to niestety miały miejsce. Tekst ten traktuję trochę jako ujście dla mojej frustracji i bezsilności„.
………….

………….
Młodzi coraz częściej uważają się za kolejne przegrane pokolenie. Coraz słabiej wierzą, że mogą mieć życie lepsze niż ich rodzice. Ich największym problemem jest znalezienie pracy. Najbardziej zależy im jednak nie na karierze, ale na rodzinie i przyjaciołach…