|
oto reklama MMS-ów z Belgii. napis: (czytamy dla obdarzonych słabszym monitorem) głosi: spróbuj to powiedzieć SMS-em… gustowne, prawda? i czy gentleman? by o tym opowiadał? i czy toto ma przyszłość? bo prawdziwych gentlemanów już nie ma… (dzięki Marcin) update: Ils ont l’humour assez developpé en Belgique à ce que je voi… ale strona firmy, która dała(?) taką reklamę wygląda bardziej lirycznie… |






