Porównaj dwie informacje i znajdź różnice.

1.

„Żeby uniknąć sytuacji, w której przerwanie audycji w celu nadania reklamy jest wydłużane, proponuje się wprowadzenie regulacji, zgodnie z którą nie będzie mogło ono trwać dłużej niż 15 minut” – czytamy dalej w uzasadnieniu.

2.

Na ostatnich zmianach w przepisach o działaniu urzędów pracy najbardziej stracą bezrobotni. Urząd musi bowiem na nich zaoszczędzić, by dostać nagrodę pieniężną od ministra.ps.
nie ma.

10 myśli na temat “Porównaj dwie informacje i znajdź różnice.

  1. Propaganda nie jest sztuka. Ale propaganda sztuke traktuje jak narzedzie. A sztuka daje sie wykorzystywac. Zawsze tak bylo. Sztuka od wiekow daje dupy. Slyszal pan o procesie elektryka co to rabnal rysunki Picassa?

    1. W Grass toczy sie proces przeciw staruszkowi ktory w garazu mial prawie 300 prac Picassa. On twierdzi ze dostal je w walizce od ostatniej zony i myslal ze nie maja wartosci, a tu pech warte sa 60mln eurosow. Ten byly elektryk je prawdopodobnie podwedzil, jego brata ktory u Picassa pracowal jako szofer juz wczesniej podejrzewano o to. Najciekawsze jest to ze przez tyle lat nikt sie nie zorientowal ze brak rysunkow z calego okresu lat 20-tych To znaczy ze jest fundacja obraca ogromna kasa ale przez dziesiatki lat od smierci artysty nikt nie zorientowal sie ze w spusciznie jest ewidentna dziura. Minelo tyle lat, swiadkowie nie zyja i elektryk moze nawet zostanie legalnym wlascicielem tego co podwedzil. Ludzie sztuki malo porzadnickie sa, albo daja ciala.

     1. Pani: a bo Sztuki jest za dużo. (a kasy za mało.) ja też mam Rysunki — i co? moich nikt nie chce…

Możliwość komentowania jest wyłączona.