Zrzut-ekranu-2015-01-28-(godz.-10.27

9 odpowiedzi na “gwiaździste nade mną.”

  1. Dziwi sie Pan. Ja dzis tez sie zdziwilam ale nie Nowakiem. Ja dzis kupilam Vogue taka gazete z obrazkami. Ogladam, ogladam Prada sie reklamuje,Dior, CC przewracam kolejna kartke i scielo mnie z nog… Reklama OXFAM a dokladniej ciuchow z OXFAM-u. To oznacza ze zeby byc trendy trzeba swoje stare rzeczy oddac na biednych do OXFAM nastepnie te rzeczy nalezy odkupic jako vintage…. w reklamowanym na cala kartke internetowym sklepie http://www.oxfam.org.uk/vintage Taka reklama za kupe forsy na cala strone w Vogue brytyjskim. Normalnie nie nadarzam za zmianami w niczym nawet w dobroczynnosci.

      1. Nie neguje charity shop ale to co robi oxfam to tworzenie marki ciuchowej i to juz nie jest fair to jest bardzo brudne i smierdzace moralnie i dam sobie wlosy obciac biznesowo tez to smierdzi.

  2. Państwo światowe to co mnie: tylko czapkę międlić pokornie, na brzeżku krzesła przycupnąć, jak pozwolą…

    1. Jak Pan widzisz ja tez malo swiatowa bo rozumiem tylko ze sie cos zbiera i daje np. Afrykanskim dzieciom gaciochy, ale sprzedaz zebranych lachow i to z reklama a la Prada zeby kasy prezesowi przyspozyc no co to to nie.

Możliwość komentowania została wyłączona.