gizmodo ma ładny link do nowego PS2
(z ciekawym komentarzem nt. nazwy – the thing is, though, at least in this press release, they aren’t calling it the PStwo. Maybe they aren’t going to brand it separately this time…
o ile ewolucja nazwy „walkman” (na niekasetowe odtwarzacze) była przeprowadzona rewelacyjnie
– o tyle tu z nazwą coś nie do końca przemyślano
przy okazji są tam zdjęcia poprzedników; bardzo szybko ten czas płynie…
(byle do Świąt!)