|
gizmodo ma ładny link do nowego PS2 (z ciekawym komentarzem nt. nazwy – the thing is, though, at least in this press release, they aren’t calling it the PStwo. Maybe they aren’t going to brand it separately this time… o ile ewolucja nazwy „walkman” (na niekasetowe odtwarzacze) była przeprowadzona rewelacyjnie – o tyle tu z nazwą coś nie do końca przemyślano… przy okazji są tam zdjęcia poprzedników; bardzo szybko ten czas płynie… (byle do Świąt!) |






