1.

Sobotni poranek dla kilkudziesięciu studentów Europejskiej Szkoły Wyższej w Sopocie przy ul. Zamkowa Góra 25 nie należał do przyjemnych. O 8 rano zostali obudzeni waleniem w drzwi. Komornik, który wkroczył do…

2.

Jeszcze dwa tygodnie temu Aleksander Grad był prezesem państwowej spółki PGE EJ1, która jest odpowiedzialna za budowę pierwszej polskiej elektrowni atomowej. Po swojej rezygnacji z tej funkcji nie rozliczył się jednak publicznie ze swoich niewidzialnych na zewnątrz dokonań.
W Tauronie Grad ma pełnić funkcję wiceprezesa do maja. Wtedy ma zostać rozpisany konkurs na nowy zarząd tej spółki

3.

Rafał Hubert (facebook)
Jadąc do Biedry słuchałem radia. Głównym newsem w Jedynce był wyrok więzienia dla babki która zabija sublokatora który zjadł kanapki jej dzieciakom. Przyznam, że rozumiem jej gniew, ale ze skakaniem po głowie lekko przesadziła.

abstrakcja-geometryczna-2014-02

7 Odpowiedzi do “Ten kraj to abstrakcja.”

 1. ps.

  Sławomir Śliwicki
  ale kanapki dzieciom…

  Rafał Hubert
  no kawał chuja i tyle.

 2. W tym miesiącu wyczerpałeś już limit artykułów dostępnych bezpłatnie
  Zmieniliśmy zasady dostępu do artykułów w serwisach wyborcza.pl, wyborcza.biz, wysokieobcasy.pl i 22 serwisach lokalnych. W każdym miesiącu możesz bezpłatnie przeczytać do 10 artykułów. Aby czytać bez ograniczeń, kup prenumeratę cyfrową Gazety Wyborczej.
  Wypróbuj już od 0,99 zł za miesiąc

  Kogoś ładnie powaliło albo się zz kucykami na łby pozamieniał. To nie NYT.

  1. Ooops i wydało się kto namiętnie czyta Wyborczą!;) Tylko raz tę szmacianą gazetę kupiłam, bo była z płytą na której Zakopower kolędował. Nawet jednego wirtualnego grosika bym im nie dała. Niech ich zmiecie w niebyt karząca ręka wolnego rynku, za te kłamstwa którymi od lat mamią Polaków.

 3. Ten kraj to niestety nie abstrakcja, ten kraj to „matka Madzi”,a to się do żadnej światowej galerii nie nadaje.

Komentarze są wyłączone.