„70 mln w tą czy w tamtą…”

Według mecenasa Krzysztofa Czyżewskiego, który zajmuje się prawem własności intelektualnej, jest to próba odwrócenia uwagi od rzeczywistego problemu. – Nagranie zostało już upublicznione na stronie urzędu. Samo nagranie jest w tym przypadku załącznikiem do dokumentu urzędowego, jakim jest protokół z posiedzenia sejmiku. Jeżeli nie doszło tutaj do naruszenia dóbr osobistych i zmanipulowania wypowiedzi osób na nagraniu, to żądanie usunięcia fragmentu filmu jest nieuzasadnione – powiedział Czyżewski

5 myśli na temat “„70 mln w tą czy w tamtą…”

 1. ps.
  a w prognozie pogody:
  (cyt.)
  „– Mam też taki charakter i pan premier też ma taki charakter – mówiła wojewoda lubelski. – Robię to jako alter ego premiera.
  Osobiście wizytuję każdą miejscowość – dodała.”
  (kon. cyt.)
  no to i My dodajemy.

  1. Wspaniałe. Jak za najlepsiejszego PRL-u. A jakie futerko ma Pani „Wojewoda”! – Cymes! Duch elegancji Stasi Gierkowej wiecznie żywy.

 2. A swoją drogą czekam i czekam na jakąś fotę Niny Andrycz z pańskiego przepastnego archiwum celebrytów świecznikowych i nic. Ponoć opłaciła sobie na 99 lat kwaterę na Powązkach, a kwatera na Powązkach już lata temu kosztowała tyle co kawalerka w Wa-wie. Emerytury artystów teatralnych jakieś okrutnie wysokie muszą być.

  1. to były dla mnie Za Wysokie Progi (= ja tylko hołotę dzęzzową. no: z Aktorów to jeszcze himilsbach, ale jego mieli wszyscy.)

Możliwość komentowania jest wyłączona.