„Poza tym uzyskano niezbędne zgody od organów zarządzających przestrzenią powietrzną oraz zapewniono osłonę meteorologiczną przedsięwzięcia. Wykonanie lotów poprzedzone zostało wypracowaniem wskazówek bezpieczeństwa ze szczególnym uwzględnieniem sposobu zrzutu ulotek oraz warunków bezpieczeństwa załóg i pasażerów. Przeprowadzono także instruktaże poprzedzone rekonesansami miejsc zrzutu, zapoznano się z topografią miast, jak i podziałem przestrzeni powietrznej (…)”
Rzecznik MON Jacek Sońta również podkreślał, że „trudno mu zrozumieć stwierdzenie, że udział wojska w patriotycznej akcji Kancelarii Prezydenta, to działanie na szkodę interesu publicznego”.

7 odpowiedzi na “Porządek panuje nad warszawą.”

  1. I kto za to płaci dokładnie? I do czego przeznaczone jest wojsko? I jako Polak nie mam dzioba – mogę udowodnić – mam garb od solidaruchów.

  2. :)))) Na swoich szczują, bo brak im obcego – wroga;)) Jak to U. Eco słusznie zauważył „Na Boga, módlmy się żeby, nigdy nie zabrakło jakiegoś żyda, którego należy się bać i nienawidzić. Potrzeba wroga żeby lud nie tracił nadziei.”

    1. Tymczasem Zofia Ślepowrońska, rzecznik Zarządu Oczyszczania Miasta, powiedziała „Rzeczpospolitej”, że „na całość prac związanych z odnowieniem i rekonstrukcją tęczy zostanie przekazane z ratusza 190 tys. zł”. Rzeczniczka ratusza, Agnieszka Kłąb nie chce potwierdzić takiej kwoty. Powiedziała tylko, że na razie wysłano zapytanie ofertowe dotyczące zdemontowania i oczyszczenia konstrukcji, a w dalszym etapie zawieszenia na niej kwiatów.

    1. Panie Harry! Iran, Arabia Saudyjska, Emiraty czekają z otwartymi rękami na specjalistów. Stawki wysokie i… emir podatków z pracy nie pobiera. Może czas pomyśleć o emigracji w tamte rejony? Ciepło, palmy, a w sercu Dubaju czajniczek z tryskającą wodą taka fontanna, no i co najważniejsze! Tych chrześcijańskich terrorystów brak.

Możliwość komentowania została wyłączona.