sztuka-w-przestrzeni-miejsko-niemiejskiej-01

sztuka-w-przestrzeni-miejsko-niemiejskiej-02


mieszkam tu – niecałe – 2 lata, a już mam co wspominać (gdyż).

W ramach przygotowań do budowy Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, w dniu 05 czerwca 2013 na oczach kilkuset obserwatorów, mostek został wyburzony.

  Bartek gość

i słusznie, gdyż niemiecki.

7 odpowiedzi na “mostek Weisera pośmiertnie upamiętniony Dziełem Sztuki (budowlanej) w budowie.”

 1. Kształt budzący niepokój i wymowna symbolika, czyli typowe dzieło sztuki współczesnej. Nuda Panie! Ja w te wakacje żyję średniowieczem i szczerze polecam cofanie się w czasie;)
  ps. Z wieści br. Rzeczpospolitej to najciekawsza jest ta że żona ministra Radosława została polską obywatelką. Wprawdzie mieszka i płaci podatki w Ameryce i po polsku ani mru mru ale obywatelstwo polskie jest jej bardzo potrzebne.. Zakładamy się? Obstawiam że kobitka już jako obywatelka UE dostanie intratną posadę w jakiejś europejskiej instytucji, albo co śmieszniejsze będzie reprezentować Polaków w parlamencie UE:)))) Tradycja „pełniących obowiązki Polaka” wiecznie żywa.

 2. (cyt.)
  Piotr Surzyn (facebook)
  Jak ja zostawałem Polakiem (przy urodzeniu w sensie) to nie było wojska i nie pisali w gazetach. Dali mi pesel i kazali płacić podatki. Więc ogólnie to przereklamowane. Nie polecam.
  (kon. cyt.)

  1. Jak a się rodziłem nie było peseli(numerów obozowych) i nie kazali płacić podatków.
   Ale znaleźli się źli ludzie którym się to nie podobało i wprowadzili pity, city, nipy, pesele, regony, abw, cba, cbś, bor, i powstała jedna welka pizda (patriotyczna inwigilowana zamordystyczna dodupna anarchia.

Możliwość komentowania została wyłączona.